Gw2 trial

Witam!

krótko pisząc anet daje triala na kilka dni

link:

https://register.guildwars2.com/trial

Dzięki stary, jako że zastanawiałem się nad kupnem GW to będę mógł teraz potestować trochę. ;)

@edit:

Jeśli ktoś nie ogarną, grać będziemy mogli od 25 września do 1 października.

No wreszcie. Nie rozumiem czemu oni nie mogą zrobić stałego triala. WoW ma, Diablo 3 ma, i jakoś nic strasznego się im nie stało przez tego triala. A to na pewno zwiększy liczbę graczy, bo ci co mieli kupić w ciemno to już kupili, teraz twórcy powinni skupić się na pozyskiwaniu tych niezdecydowanych graczy. A trial to jedyna opcja na ściągnięcie niezdecydowanego rozsądnego człowieka, który nie wyrzuca 100 zł od tak w ciemno.

od siebie polecam grać na Desolation serwerze, dobre pve i wvw i polskie gildie również są www.deso-dow.pl

a jeśli ktoś potrzebuje pomocy w grze to pm tutaj :)

No nareszcie, takiego triala to nie było od naprawdę dawna. Przyda się napływ nowych graczy :)

I zdaje się, że swego czasu na sekundę pośpieszyli się z jego ogłoszeniem, ale szybko stronę wycofali, z tym, że została w pamięci google :P Co wyłapał jakiś z użytkowników tego forum :P

Także w sumie było prawie pewne, że ten trial się pojawi 25 września.

od siebie polecam grać na Desolation serwerze, dobre pve

Hm, chyba trochę przespałeś, bo w PvE nie ma już czegoś takiego jak serwery :P W PvE, jak i PvP masz MegaServer, a gildie ze wszystkich światów zostały połączone.

wvw

Co do WvW to fakt, Deso sobie radzi całkiem ładnie, chociaż wielu by pewnie narzekało, że są tam straszne bloby, a jak już wybierać taki serwer, to nie wiem czy bym się nie pokusił o Seafarer's Rest :P Topowy, stabilny serw, który trzyma się tam już od dawien dawna i nie ma sobie równych. Tak czy inaczej przewiduję, że Anet coś jeszcze podziała i pozmienia w tym trybie, bo na oficjalnym forum w dziale WvW pojawia się wiele narzekania i to nie tyle ze strony słabych serwerów, bo brak im ludzi, ale również z tych topowych, bo odczuwają nadmierny ich napływ. Wiadomo, norma - ludzie widzą, że jakiś radzi sobie całkiem nieźle, to masowo się na niego przenoszą, co jakby nie patrzeć trochę niszczy grę. Ciekawe co wymyślą, by coś z tym zrobić - czas pokaże.

polskie gildie również są www.deso-dow.pl

Od siebie mogę polecić Aiwe.eu otwarta na ludzi ze wszystkich serwerów :) Początkujący gracze są mile widziani.

Hm, chyba trochę przespałeś, bo w PvE nie ma już czegoś takiego jak serwery W PvE, jak i PvP masz MegaServer, a gildie ze wszystkich światów zostały połączone.

ano właśnie zauważyłem, że brakuje overflow... długa przerwa robi swoje :)

Myślę, że i tak musi minąć trochę czasu nim ludzie do tego przywykną :P Co innego gdyby taki system był w grze od samego początku.

Zresztą dla nowych graczy to będzie niezła zmyłka, bo z jednej strony mają serwery do wyboru, a z drugiej one istnieją tylko w WvW. Nie wiem czy na dobrą sprawę dla nowego nie lepiej byłoby serwer WvW wybierać dopiero wtedy, kiedy będzie zaczynać swoją przygodę z tym trybem - czyli np. podczas pierwszego logowania na bordery.

Z czasem pewnie będą to wszystko jeszcze udoskonalać. Bo dziwne troche, żeby całkiem nowy gracz wiedział na jaki serwer WvW tak naprawdę chce iść :P

Swoją drogą słyszałem, że na trialu nie będzie można grać WvW.

smutne te megaservery... Czyli już nie będzie wyścigu kto pierwszy zabije nowego bossa... Pamiętam jak wurma deso pierwsze zabiło :)

Megaserwery do bardzo dobry system. Teraz nie ma problemu z ubiciem tequatla (nie trzeba się logować wcześnie rano, żeby być na main servie), wszystkie lokacje są pełne ludzi, no i najlepsze - brak overflowów.

A wyścigi o bossy pewnie będą, bo to raczej zorganizowane gildie typu TKS ubijały nowe bossy jako pierwsze (o ile dobrze pamiętam TEQ jako pierwszy padł na Vabbi - najsłabiej zaludnionym serwerze w tej grze)

@xar

Ponoć tylko EOTM ma być dostępne dla trialowiczów.

Ta... Desolation już od dawna miało renomę servera, który world bossy zjada na śniadanie. Potem zaczęło tam się przenosić jeszcze więcej pugów. c:

Trial fajna sprawa. Jakby się komuś nie chciało szukać info to na trialu nie możemy:

- korzystać z TP,

- kupować, lub wymieniać gemów/golda za te drugie,

- pisać na map czacie (od czego jest team chat ^^),

- siedzieć na WvW, EoTM wyłączając.

Szeptać i wysyłać maile możemy tylko do graczy, którzy są na naszej liście przyjaciół.

team chat dziala tylko na wvw ;)

Witam!

krótko pisząc anet daje triala na kilka dni

link:

https://register.guildwars2.com/trial