Nowy serwer Archeage start today

Witam czy jakas polska gildia wybiera sie dzis na nowy serwer ktory maja otworzyc?

a której ma ruszyć ten serwer bo z tego co wiem to żaden nowy serwer dzis nie wystartuje

a której ma ruszyć ten serwer bo z tego co wiem to żaden nowy serwer dzis nie wystartuje

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?63805-ArcheAge-EU-Server-Maintenance-9-23-14-at-5-00-AM-GMT-(PDT-7)&p=653618&viewfull=1#post653618

To będzie dzisiaj ten serwer czy nie?

Bo na forum do którego link podał kolega ludzie jak zwykle piszą miliony postów i wszystkie bez sensu......

Nie patrz na ludzi a Comunity Menagera ktory jasno napisal ze dopieor ustawiaja serwer i postaraja sie wszytsko dopiac na ostatni guzik przed weekendem ... Takze na 100 % nie dzis podejrzewam piatek

Ok dzięki kolego za info, to chyba pozostanę przy grze na serwerze Melisara bo mam tam już 23 lvl a jak wystartuję z nowym serwerem to i tak pewnie niewiele więcej osiągnę bo ludzie grają 24 na dobę więc tak czy siak w tyle zostanę.

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?52767-ArcheAge-Launch-Frequently-Asked-Questions warto spojrzeć na "Update 4", więc coś tam już 'instalują' i dzisiaj ten serwer dla nas będzie. (post edytował facet jakieś 5h temu? więc jest blisko).

Jak się pojawi to będzie (jak mawiał ktoś bardzo stary i oczytany), ale nikt nie wie jak będą nazywał/y serwer/y i kiedy dokładnie nastąpi otwarcie. Z tego powodu można tylko powiedzieć "calm down, be patient" (w wolnym tłumaczeniu "klaun nie żyje, bądź pacjentem" czy jakoś tak).

Nie rozbijajcie się na nowe serwery, bo to tylko strata czasu. Już od kilku dni macie przez cały czas Up Aier, Orchidne i Melisare, jeżeli kolejki na starszych tak wam przeszkadzają. :)

to ktory serwer polecacie gdzie sa zawsze najmniejsze kolejki?

Jak będą łączyć serwery, to wszyscy będą razem w końcu, nie ważne czy teraz rozlecą się gracze tej samej narodowości czy nie.

Więcej serwerów, to czas na testy dla mas. Potem naturalną koleją rzeczy jest to, że łączy się tych co chcą dalej grać i nie wiem o co ta cała panika, że scalają nagle serwery po paru miechach. Tak miało być/tak może będzie, a poradzić coś na to trudno.

Jest blisko południa u nas, więc może zapewnienia, że serwer będzie wcześniej niż zapowiadali, niedługo się spełnią.

Dlatego, że nie wydają więcej serwerów na start to jest inny powód pyśki. Jakby wydali powiedzmy 10-15 serwerów na starcie, to potem będą one świecić pustkami - normalna kolej rzeczy. Tutaj pojawia się problem z łączeniem, ponieważ NIE MAJĄ ICH JAK POŁĄCZYĆ. Na poszczególnych serwerach ziemie są wykupione, tereny należą do poszczególnych gildii. Jak tu teraz pogodzić i wstawić domek z dwóch serwerów w jedno miejsce, he? Od początku jest założenie, że ta liczba serwerów ma wystarczyć na "później".

musza jak najszybciej zwiekszyc ilosc slotow na serwerach bo te kolki po 10h + to juz nic zabawnego

musza jak najszybciej zwiekszyc ilosc slotow na serwerach bo te kolki po 10h + to juz nic zabawnego

kup patrona bedzieśz mial kolejke max 3 h :)na topowch seravch..na innych kilkanascie minut

I tak najgorsze teraz jest to że WSZYSTKIE tereny na starych servach są wykupione. Co jest najgorsze jest że jedna osoba wykupuje tyle miejsca że starczyłoby dla 10-50 osób.

Jedna osoba może mieć maksymalnie 4 duże farmy 16x16 lub domki 24x24 i dodatkowo 4 małe farmy 8x8. Więc o co Ci chodzi?

wedlug mnie powinny byc limity ze 1 farma na postac bo inaczej lipa bo inni gracze nie moga miec farmy

do ktorej beda servery offline ?

Miały być przez ok. 60 min. :)

ok dzieki wielkie

edit : tez macie ten filmik co ciagle leci ?

Ok dzięki kolego za info, to chyba pozostanę przy grze na serwerze Melisara bo mam tam już 23 lvl a jak wystartuję z nowym serwerem to i tak pewnie niewiele więcej osiągnę bo ludzie grają 24 na dobę więc tak czy siak w tyle zostanę.

Słuszna uwaga, bo...

W każdej popularnej choć trochę grze, jest spora grupa no-liferów którym nie dorównasz, choćbyś nie wiem co robił.

Ja gram na serwerze "Melisara" i wszystkie fajne miejsca pod domek lub farmę są już zajęte... gdybym zaczął grać na nowym serwerze (który chyba będzie za kilka dni) to prawdopodobieństwo że zdążę zająć fajne miejsce i tak jest bardzo niewielkie, poza tym są inne kwestie, takie jak np to że kumpel zostanie na "Melisarze" itd...

No i nie wiadomo co będzie z serwerami za pół roku, na którym będzie jaka sytuacja itd... można gdybać jedynie.