Archeage Melisara wspólna gra

Witam

Poszukuję osoby chętnej do wspólnej gry na serwerze melisara mam 23 lvl i chętnie porobię z kimś questy i wbiję 50 lvl

Nie mam wymagań co do osoby ważne żeby była w miarę normalna i zamierzała pograć w AA dłużej niż tylko dwa dni jak większość graczy. Grać mogę od godziny 16 do 20 a później od 22 do max 1.

Jeśli chodzi o mój wiek to mam 20 lat, gram DaggerSpelem

pozdrawiam

ja wlasnie bede zaczynal od 1 lvla tylko powiedz ktora frakcja grasz

Ja mam lvl 32 a masz patrona czy czekasz w kolejce ?

fajnie jakbyscie powiedzieli w jakiej frakcji jestescie bo jak w przeciwnych to razem nie pogracie.. ja tam patrona za golda sobie kupie w ciagu paru dni teraz bez kolejki wbilem i nie wiem ktora frakcje wybrac bo nikt nie podal info

ja jestem tam gdzie można grać ludźmi i elfami ;p Nie pamiętam nazwy tej frakcji ;p

P.s nie mam patrona niestety dopiero kupie za kilka dni za golda.

dobra to robie Nuian bede gral Demonologistem jak macie jakis TS to podeslijcie tu na prv

To jak robimy spotykamy się dzisiaj w grze o którejś godzinie ? (pomijając kolejki) ?

ja narazie musze podgonic Cie z lvlem ale mozemy posiedziec na TS razem ;)

Ja gram po stronie Wschodu gram cały czas jak ktoś chce ts to dam piać mi na pw

spoko musze tylko sluchawki zmajstrować i się odezwe podasz mi nick w grze Steven?

Deamon teraz jestem off bo mnie wywalilo czekam w kolejce

spoko ja po 15 bede bo teraz w pracy jestem

a to spoko :)

ile mniej wiecej h dziennie mozesz grac?

ja gram tak jak pisałem ale w trakcie czasem robie przerwe pol godiznki czy nawet godzinke bo mam troche obowiazków ale to w trakcie sie dogadamy

od poniedzialku do piatku po godzinie 17 moge grac jak wracam z pracy czasami tez musze na troche wyjsc wiec gramy podobnie :) moge zazwyczaj grac do 24-1

aaa no to akurat bo ja tez najwięcej gram w godzinach bardziej wieczornych tak do 1 mysle ze ten 23 lvl to wbijesz moze jeszcze dzisiaj przy spokojnej grze bo naprawdę szybko idzie także powodzenia

no zobaczymy o ktorej zaczne poki co 477 w kolejce :)

nie ma to jak stracic polaczenie bedac 32 w kolejce...;/ powoli na ta gre zaczynam tracic cierpliwosc

Hey, wspólnie z całą gildią przenieśliśmy się z TERA do Archeage, mamy małą ekipę zgranych osób i chętnie powiększymy nasze szeregi.

Całe info znajdziecie na www.spring.shivtr.com

fajnie by bylo gdyby nie kolejki po 3k na melisare :P
Moze lepiej poczekac na nowy server , ktory rzekomo dzisiaj ma powstac ? :D