The secret world

Witam

Szukam graczy do gry w ten bardzo klimatyczny MMorpg :) Gram na Arkadii ale jeśli znajdzie się większa grupa , chetnie zaczne od zera na nowym serwie .

Prosze się nie zrażać do Item shopu itp. Klimat wszystko wynagradza.

http://hot.tswo.pl/

Tutaj grają wszyscy polacy w TSW.

Mogę zagrać ... dziś zaczynam pobierać w piątkowy wieczór myślę że mógłbym już zacząć grać ... jak coś śmiało pw itp

PODBIJAM . Serwer Arkadia RP . Dragon szuka ludzi do gry : ) prosze o PW tutaj z nickiem ; ) pomoge w grze itp !

Dzisiaj wbijam (oczywiście od początku) około 20:30 - 21:00 jak ktoś chce pograć razem to proszę pisać ... wiec szukam jakiegoś teamu ... zapraszam

12195556.jpg

też pykam na arkadi, wbijać ziomeczki nick brucelee dragoni

No ja myślę nad nacją ....

Jacyś Templariusze może tu są? Bo bardzo chętnie bym pograł ;).

Ja mogę pograć u Teplariuszy jak coś ... pw jak coś

Też zagram ;) Ściągam na steamie już!

Prosze o nicki na PW ! chetnie stworze jakiś cabal itp ; > ogarniemy TSa

Ja gram na Daemonie po stronie Iluminati. Ktos moze tam z was trafil?:) W razie "W" moge zaczac grac od nowa na nowym serwerze po kazdej stronie nacji. TSa moge udostepnic jesli bedzie wieksza grupa.

Ma ktoś pojęcie dlaczego ta gra mi się nie włącza? nawet update się nie chce włączyc

A spelniasz wymagania gry wogole? Aktualne sterowniki?

oczywiście, gra chodziła mi normalnie z pół roku temu, wczoraj pobrałem i nie śmiga

Witam

Szukam graczy do gry w ten bardzo klimatyczny MMorpg :) Gram na Arkadii ale jeśli znajdzie się większa grupa , chetnie zaczne od zera na nowym serwie .

Prosze się nie zrażać do Item shopu itp. Klimat wszystko wynagradza.