Serwer Nui

Kto gra na Nui? :)

Dopiero 5 lvl ale zostaje na tym serwerze, kolejki z patronem mnie dobiły :D Nick Agrest

My gramy dosyć sporą ekipą, średnia wieku +18, gildia , mamy swój Teamspeak, pomagamy w trade runach itp. W grze /whisper Czaru, Angela, Drax :)

Ja Gram Jest ktos KTO GRA SZUKAM LUDZI jak narazie 0 PL :(

Ja dziś zacznę, nick Hessin. Chętnie dołączę do jakiejś gildii.

@edit

Gram po stronie wschodniej (Firrani)

Też szukam ludzi do gry jak coś to pisać pw ;3

Ja tylko czekałem, na któryś z kolei serwer, gdzie nie będzie tylu ludzi :D

Gram i jak na razie 15 lvl, tank Neuri, chętnie pogadam z rodakami dla umilenia gry.

My gramy dosyć sporą ekipą, średnia wieku +18, gildia , mamy swój Teamspeak, pomagamy w trade runach itp. W grze /whisper Czaru, Angela, Drax

Ale po jakiej stronie gracie??

Po stronie zachodniej, tam gdzie są Elfy ;)

Hej chcialem sprobowac ta gre za kazdym razem kolejka na serwer ...teraz mam numerek 907:P i 25 min czekania...chyba dam sobie spokoj:OP

A udalo mi sie dolaczyc do polskiej gildii : Witchers...pozdrawiam jezli ktos jest z nich tutaj:)

Witam ja gram na serwerze Niu, obecnie prowadzimy rekrutacje do prężnie rozwijającej się gildii Hussars. Gramy po "chińsko-kociej" stronie konfliktu

zapraszam do posta: http://mmorpg.org.pl/forum/topic/66297-gildia-hussars-server-nui/

Posiadamy już 120 członków, wyłącznie aktywnych ; )

zapraszam na PW w razie pytań!

Mam nadzieję, że jeszcze gracie! ;)

Nick w grze mam taki sam jak tutaj, 32 Demonologist po "chińsko-kociej" stronie ;)

Gracie jeszcze?

Yep, cały czas :)

Ile was jest i jak wyglada sytuacja na serwerze(ogolnie czy sporo ludzi, jak wyglada pvp, czy strona zachodnia mocno dominuje)?

Ludzi jest dosyć sporo, na serverze na pewno, codziennie jest high. W gildii około 60-70 aktywnych członków, którzy wchodzą na Teamspeak, w miarę czasu będzie prowadzona redukcja. Strona zachodnia wcale tak mocno nie dominuje, przy oddawaniu paczek na Freedich jest dosyć wyrównana walka ;)

Może bym do was dołączył, gracie jakieś gildiowe pvp?

Tak, codziennie pływamy większą grupą na freedich island etc. Więcej informacji uzyskasz w grze pisząc do jednego z oficerów, bądź liderki(nasza gildia jest zareklamowana w dziale gildie) bądź po prostu wchodząc do nas na teamspeak, który też podamy Ci na priv w grze ;)

Siemanko ! GRA Ktoś na NUI ? JEST JAKAS POLSKA GILDIA ? GRAM PO STRONIE KTOÓW. MAM 20 LVL :)
CHETNIE POGADAM NA SKYPE TS. PISAĆ TUTI !

Oczywiscie , ze gra sporo Polakow po stronie kotow sa chyba 3 Polskie gildie w tym hussars 100+ 30+ online caly czas - nie zmienia to faktu , ze ludzie po tygodniu paru dniach wychodza gdyz gra tam jedynie stara ekipa...odpisanie na czacie (lepiej napisac na frakcji)NIe ma cie na TSIE caly dzien nikt ci nie powie , ze ktos gdzies plynie . Plywaja zreszta w godzinach 22/3 w gore....ogolnie jest tam wiekszosc sudenciakow + kilku bezmozgow , ktorzy kazdemu ciupia na chacie myslac ,ze sa fajni - dlatego nie polecam ich gildi bo to zwykla masowka + 1-2 grupki znajomych.