PoE - Ktoś?

Ktoś chętny do PoE? Grałem kiedyś, dość dawno, i chciałbym wrócić do gierki. Może jest jakaś ekipa która chce przygarnąc gracza albo coś?

nick na steam "Kanade" (szukać po danych takich jak "dolnośląskie" albo podać swój nick na steam to dodam.)


Dobrze by było żeby osoby chętne miały TS3 i mikrofon.

Z miłą chęcią. Możliwość od dzisiaj od godziny około 22-22:30

Też mogę zagrać steam ellxvid

Moje możliwości czasowe póki co są rózne zależy od zmian w pracy, tak więc dodawać mnie na steam.

@up

nie wyszukuje mi takiego nicku

Zaprosiłem (Nick L3oN)

Jakieś wymagania wiekowe?

Zgłaszam się również ! Wysłałem zapro na steam autora tematu.

Co do wymagań wiekowych, myślę że 18+, ew. 16+ jeśli nie piszczysz jak noworodek :D

Mam 16 lat jeśli chcecie to mogę z wami pograć.

A ja was zapraszam na tsa:

ts3.pathofexile.pl

Zawsze ktoś jest :)

Jeśli chodzi o TS3 preferuję siedzieć w miejscu w którym mam kontrolę nad kanałem gdzie jestem, każdemukto będzie chciał grać podam ts na pw.

@bump


Cały czas zapraszam do wspólnej gry ^^

gracie na standardzie, rampage czy może beyond?

Gra wciągająca, czym dłużej grasz Tym jest lepiej i ta ekonomia. Bedziecie musieli miec osobne postacie do wspolnej gry, bo nie widze inaczej przyszlosci grupy, chyba ze mowa o lataniach po mapach z Eternal Laboratory.

Ja zawsze mogę dorobići doexpić postać żeby z kimś biegać. Gramy póki co standard.

Ja moge zagrac nick steam. EDI-BWOS

Jeśli zdecydowalibyście się na grę z kimś ogarniętym, ale bez ts'a, to jestem chętny (dajcie znac) :D

(karta dźwiękowa się zje...)

Jeśli zdecydowalibyście się na grę z kimś ogarniętym, ale bez ts'a, to jestem chętny (dajcie znac) (karta dźwiękowa się zje...)

Niestety, tylko TS.

@REF

Także się piszę na wspólną grę ^^ Wpadnę dziś do Was na ts'a rozumię jego adres to ts3.pathofexile.pl ? Póki co gra mi się pobiera. Kiedyś również grałem, jest tam jakaś postać, ale nie pamiętam dokładnie co/kto ^^