Pierwsze Prawie End Game Set na Kyprosie Stworzone

Dla sceptycznych graczy którzy twierdzą że jest niewykonalne zdobycie takich setów niecały miesiąc po starcie serwera

2zi0jsj.png

Koszt stworzenia 1 części około 1000G


Mam pytanie czy z takiego craftingu masz szanse ze wpadnie ci mythic gear? Ile posiadasz farm pomijam fakt gold runow na jakies podstawowe itemy ale z tego co widze ile potrzeba itemow i laboru to trzeba sie niezle nameczyc na dephi set. Bylo by swietnie jesli bys opisal mniej wiecej progress lub plan do stworzenia takiego end game setu, na czym sie skupic co robic. Z gory dziekuje za odp

Do Mythic Delphinad jeszcze daleko. Podobno jest tylko okołu 1% szansy na to żeby kryt wszedł za każdym razem przy craftingu jednego przedmiotu z setu.

Prawie? żartujesz, prawda?:D

Prawie? żartujesz, prawda?

Poprostu szuka uwagi...sad story

3 itemy...to nawet nie połowa seta, kosz 1 itemu 1000g..dlaczego w g a nie zł?:D

Apex(10 euro) kosztuje chyba 60g to policz sobie.

kolega zacznie myśleć przed pisaniem...

Koszt stworzenia 1 części 1k gold dziwne ze wczoraj sprzedawał ten armor za 750 g:P Coś źle wyliczyłeś koszt wychodzi w granicy 500-600g kupując all matsy :P Tak czy siak cashshop pełna parą , 20 os farmiących na 1 postać albo obrotny chlopak na aukcji sie dorobił na początku :)

To chyba macie jakieś problemy z liczeniem, ponieważ koszt 700G to macie jak wam za 1 razem krytnie seal.

Doliczcie do tego nieudane próby ( otwieracie seala na 44 lv i dostajecie item którego nie da sie przekraftować na 50 lv, dla tych którzy nie wiedzą ocb zapraszam do lektury crafu w AA przed wypowiedziami ) i jesteście w plecy bo 44 nikt wam nie kupi bo jest to crap, tki nieudany craft tez wlicza się w cenę stworzenia właściwego przedmiotu.

Koszt stworzenia 1 części 1k gold dziwne ze wczoraj sprzedawał ten armor za 750 g:P

Tak sprzedaje go chłopak od nas z gildii ponieważ chce zwrot części kosztów zrobienia go.
Ale co ja wam będę tłumaczył , co niektórzy grający tutaj w AA od 2 tyg wiedza lepiej :D


3majcie sie :)

To chyba macie jakieś problemy z liczeniem, ponieważ koszt 700G to macie jak wam za 1 razem krytnie seal.Doliczcie do tego nieudane próby ( otwieracie seala na 44 lv i dostajecie item którego nie da sie przekraftować na 50 lv, dla tych którzy nie wiedzą ocb zapraszam do lektury crafu w AA przed wypowiedziami ) i jesteście w plecy bo 44 nikt wam nie kupi bo jest to crap, tki nieudany craft tez wlicza się w cenę stworzenia właściwego przedmiotu. Tak sprzedaje go chłopak od nas z gildii ponieważ chce zwrot części kosztów zrobienia go.Ale co ja wam będę tłumaczył , co niektórzy grający tutaj w AA od 2 tyg wiedza lepiej 3majcie sie

Nie wiem po co tyle mędrkujesz zerknij na aukcje skoro to ,,chlopak'' od ciebie z gildi :P .

Spodenki 570g .

Wczoraj armor widzialem od 600-750

Idąc twoim zacnym tokiem myślenia to fajnie w plecy musi być na 1 partsie -500g :) Dobre biznesy w gildi robicie

Pochwal się lepiej ile osób pracowało na ten item albo ile pieniędzy wydał na tą grę już :) Bardziej tym jestem zainteresowany niż przechwałkami na forum ^^.

Nie ma co ukrywać dobry crafterski progress .

W jakim seciku ty chodzisz już ?

Na ten set pracowałem sam, chodzi o materiały a set stworzył crafter gildiowy.

Po prostu jest pewien sposób wbijania tych itemów na taki grade , Zoabcz ze te najlepsze itemy tworzy tylko 1 osoba na serwerze a reszta jak rare czy arcane jakiś inny crap inne osoby.

Ja posiadam już cały set na 50 lv unique /Celestial/Divine

Wszyscy posiadacie juz, posiadacie teraz. Zobaczymy ilu z was zostanie i bedzie gralo po nowym roku. Póki co na krótka mete jestescie w stanie duzo, a jak przyjda wieksze przedsiewziecia to was juz dawno nie bedzie bo bedziecie grali w inna gierke.

Z tym kosztem stworzenia... a jak by Ci 10 razy rollneło item, którego nie da sie ulepszać? To byś sprzedawał za 2500g? Takich rzeczy się nie wlicza w koszt. M.in. po to możesz rozbic 3 kiepskie rolle, żeby rollować ponownie.

A i nawet lv 44 ludzie będą kupować...

I skoro w temacie się chwalisz piewrszym setem... czemu wklejasz 3 itemy na sprzedaż, a nie swój cały set z elementami divine? Z tym divine to pewnie podkolorowałes, bo na to już cieżej ulepszyć. Nie mniej, całkiem ładne itemy, gratki.

James007 dobrze pisze...Kohorta nie liczy sie w swiecie jedynie jako low-mid gildia w kazdej grze. Mati-gdybys tyle gral i wiedzial....wczoraj itemki tego rodzaju dopnely typkowi z mojej gildi z questa wiec powaznie ogarnij to przechwalanie sie bo te itemy nie sa ani Przed najlepsze anie przed przed najlepsze ani przed przed przed najlepsze :X wiec nie wiem o co spinasz...500g a co to za problem ?? robisz codzinnie 4 alty i sprzedajesz recki po 50g lub wiecej na farmy i clipery toz mi problem zrobic 500g + pare farm i 500g to grosze widac chyba ty nei grales zbytnio skoro dla ciebie 500g to jakas niewyobrazalna suma dla No-life ......ale to do czasu predzej czy pozniej zamkna mozliwosc robienia altow na 50 gilda starow lub kazdy dostanie 7d na usuwanie postaci .U mnie typek robi dzinnie na samych paczkach mysle okolo 150g wiec nie wiem w czym ty problem widzisz jakis a gramy dopiero 4 dni na nowym serverze :X

@donek

Mam wrażenie, że masz wiedzę zerową i próbujesz się wypowiadać. Za questy ostatnie questy dostaje się ekwipunek na poziomie craftowanego 34 lvla, a te itemki tutaj to czyste szczęście, albo masa regreadów, mimo to gratulacje się należą.

@donekMam wrażenie, że masz wiedzę zerową i próbujesz się wypowiadać. Za questy ostatnie questy dostaje się ekwipunek na poziomie craftowanego 34 lvla, a te itemki tutaj to czyste szczęście, albo masa regreadów, mimo to gratulacje się należą.

Widze , ze umiesz czytac ze zrozumieniem....napisalem typ itemow a nie , ze takie same ..proponuje nauczyc sie czytac a pozniej pisac cos. Kliknij sobie na pytajnik w bagu i zobacz ile temu brakuje do "najlepszych" itemow...bardzo duzo gdybys chcial wiedziec 0 wiedze moze ty masz skoro uwazasz , ze te itemy sa jakies op. Szczescia ? IS op

Chłopie nie mam zamiaru dyskutować z kolesiem który ma zerowe pojęcie o crafceniu w tej grze. Widać masz problem bo koleś coś osiągnął w życiu i go stać na kupowanie rzeczy w IS(choć nie mówię, że tak było), a ty będziesz płakał nad sobą całe życie. Ma to ma, zrobienie takiego secika trochę kasy zjada bo nie zawsze wejdzie ci dobry grade i odpowiedni rodzaj setu (jest 6 możliwości) i można mu pogratulować, a nie jak zwykle gnoić innych bo mają lepiej.

No donek... akurat nie masz racji. Autor wkleił craftowne low 50. Najlepsze itemy z questów są właśnie na poziomie zielonych-niebieskich craftowanych 34-40. Więc... to akurat bardzo dobry set. Ja bym wręcz nazwał endgame. O ulepszanie na divine + nie ma sensu rozmawiać bo to śmiesznie mały %, a itemki się rozwalają. Spójrz na KR i ile osób ma tam mythic. Celestial to jest mniej więcej szczyt dla większości graczy, wystarczający na edngame. Biorąc pod uwage możliwe rng mid i high 50 a także % na regrede, większość ludzi nawet i do tego nie dojdzie.

I nie jest to też kwestia szczęscia. Jesli ma craftera z bardzo wysokim proficiency i sporo matsów na próby to spokojnie się wbija taką jakość. Żeby mieć te itemy musiał zrobić... hm... 20,24,30,34,40,44, low 50... 7 craftów. To znaczy, że miał 7 szans na ulepszenie jakości. Albo mógł wbić item z lv 20 o 2-3 stopnie wyżej. Wtedy jeszcze więcej szans. Aczkolwiek to bardziej ryzykowne.

Nie wiem o co tyle jadu. Chciał sie pochwalić i dobrze. Były wątpliwości, że system craftingu uniemożliwi robienie dobrych rzeczy ze względu na dusty i rng ale... kolega poakzał, że da się. To dobrze.

Donek po pierwsze.

Itemy Questowe? Prosze ja ciebie =.= z czym na forum :D , to jest set dla Archera ma AGI i Stamine, a Questowe itemy? int STR :D > loool po pierwsze w bonusach setowych maja mana i hp regen, nie masz nawet co tu porównywać,

Wklej mi ja Cie proszę Te epickie itemy Questowe z chęcią porównamy je :) , co do kosztów niestety 3 razy seal na 44 sie spalił tzn nie dał itemy którego da się przerobić na 50 ale za to jest coś takiego:

a broń spaliła się na 2 sealu :(

987soz.png

Co do Cash Shopu

Nie wydałem na to ani złotówki. Wszystko kupowałem na AH za Gold,

Poprostu Archeage jest przystosowany dla osob z ogromna iloscia czasu . Czym wiecej paczekspzredaz czym wiecej recek tym jestes blizej itemow , w archeage czas to pieniadz jak w zyciu.