Szukam karty graficznej do archeage

Siemka

Podacie mi jakieś fajne i nie za drogie kart graficzne aby archeage działał na jakiś najwyższych ustawieniach ?

~Po pierwsze nie za drogie to znaczy ? 200? 500 ? 1k ? Kazdy ma inne oznaczenie nie drogie

~Po drugie podaj zasilacz jaki masz

~Po 3 procesor

A jaką masz specyfikacje komputera? (płyta główna, ilość pamięci RAM, procesor itd.)

Ja gram na i5 4690k 4.2GHz i Radeon Szafir R9 270X Toxic 2GB, na SSDku 450MB/s / 450MB/s i mam 50-80 fpsów (w dużych miastach 40), gra mi się bardzo komfortowo i mogę polecić taką konfigurację.

Kolega wyzej chyba kpi sobie. Podales dosc mocny sprzet i twoja karta nie jest super tania. Po za tym tematem jest pomoc przy wyborze karty a nie przechwalki piecykiem. Osobiscie polecam hd 7850 2gb ddr5. Cena miedzy 350 a 800zl. Ale mozna kupic uzywana w idealnym stanie. Ta karta uciaga wszystkie tytuly na high, z ultra jest gorzej bo z regoly 25-30fps.

hd7870 min.

Kolega wyzej chyba kpi sobie. Podales dosc mocny sprzet i twoja karta nie jest super tania. Po za tym tematem jest pomoc przy wyborze karty a nie przechwalki piecykiem. Osobiscie polecam hd 7850 2gb ddr5. Cena miedzy 350 a 800zl. Ale mozna kupic uzywana w idealnym stanie. Ta karta uciaga wszystkie tytuly na high, z ultra jest gorzej bo z regoly 25-30fps.

Jak ktoś wyżej zauważył, "tanio" dla każdego znaczy coś innego. Dla mnie drogie karty to takie po 2-3k. Nie szastaj więc proszę inwektywami pod moim adresem, jeśli sugerujesz się swoimi subiektywnymi odczuciami. Autor posta nie podał swojego kryterium cenowego, chciał karty "fajnej" i chciał "jakiś najwyższych ustawień". R7 7850 MSI 2GB miałem (a nawet mam nadal - wciąż ma rok gwarancji, tanio sprzedam (tanio = ~450)) i nie była w stanie komfortowo ciągnąć max detali AA.

A w kwestii chwalenia się - to że ktoś ma troszkę lepszą konfiguracje niż ktoś inny i poleca ją innej osobie, na jej wyraźne życzenie, to żadne przechwałki. Problem raczej leży po stronie osoby nadinterpretującej wypowiedź piszącego.

Kolega napisal jasno "nie za droga". Moj kolega gra na 9800gt na high przy i3 i 6gb ramu. Ta karta nie jest droga a nadal radzi sobie dosc dobrze. Lepuej zeby autor sie wypowiedzial najpierw bo nie znamy konf. jego pieca.

jezeli ma być tanio to polecam karte ( którą sam używam ) / Koszt około 180 zł używka

GTX 260 1790mb ddr3 448bita szyna - w sam raz za takie pieniadze na taka gre

na moim pc c2d e8400 oc na 3,6 GHz z tą grafika wyciagam ustawienia HIGH z wyłączonymi cieniami - na ultra już nie daje rady ze wzgledu na procesor

Przy takich ustawieniach śmiało zostawiałem postać w grze 10+ h ze zminimalizowanym okienkiem i dalej mozna było grać

wygląda ono nastepujaco :

86583460195402696513.jpg

od siebie mogę polecić http://www.nvidia.pl/object/product-geforce-gtx-570-pl.html

Siemka

Podacie mi jakieś fajne i nie za drogie kart graficzne aby archeage działał na jakiś najwyższych ustawieniach ?