Aier

Kto z was gra na servie Aier i szuka ludu do grania ?:D

Ja po stronie Haranya wiem że w przeciwnej frakcji jest spora polska gildia licząca około 200~ graczy więc możesz się do nich zgłosić .

Nie interesuje mnie Zerg

jeśli chodzi o Aier bardzo dużo polaków z 5 gildi polskich zapraszamy po stronie zachodniej

potwierdzam bardzo dużo polaków gra na serwerze sam chciałem wejść ale blokada jest wiec muszę poczekać i jest brak kolejek, prawdopodobnie za niedługo otworzą serwery.

Ja gram na Aier Człowiekowie 22 poziom Outrider. Z chęcia z wami pogram/pomoge oraz pogadam na TS3.

Wczoraj udostępnili ponownie tworzenie nowych postaci na Aier :)

A wiec zapraszam na server :D

Czekałem dość długo aż zrobi się luźniej z serwerami, ale chyba nie da rady :P Czy w AA jest podział na serwery PVP / PVE ? Jeśli nie ma to znaczenia to jak wygląda sytuacja na Aier bo chyba tutaj zacznę grać..

Nie ma podziału na PvP/E. Jak zaczniesz grać pisz na PW do mnie :D

Po jakiej stronie gracie ? Wybór rasy ma jakieś znaczenie co do klasy czy jest to czysto estetyczny wybór ?

Gramy EAST czyli koty i chinole. Tak to sa wrogie nacje jak horda i ally

Gramy EAST czyli koty i chinole. Tak to sa wrogie nacje jak horda i ally

Ja również poziom 34 ;<

Po stronie jest East jest sporo polskich gildii... z tego co mi wiadomo żadnej nuty porozumienia między nimi, żadna niczym także się nie wyróżnia :)

po stronie zachodniej jest z 5 gildi ja osobiście jestem w Legionie czyli Płonący Legion gildia liczy ponad 150 ludzi, w gildii onnline jest po południo 50+ osób jak i na tsie 30-40+ bardzo gildie polecam .

ale bez tsa nie da się dostać do gildi i wiek 18+

Dla tego nie zależy mi na dołączeniu nigdzie. Szukam ludzi do "constant party", nie obchodzą mnie zergi które nigdy nic nie osiągną. A dołączenie do zaangażowanej gildii też nie wchodzi w gre

Która rasa będzie bardziej klimatyczna dla Primeval'a, Koty czy Chińczyki ? :D Bo myślałem, że gracie po drugiej stronie więc wtedy wybór byłby prosty :D

jak coś piszcie do mnie tu na forum to sie zgadamy w grze :)

Ja wbijam na serwer jak usunę jedną postać (jeszcze 6h - 23,43), robię defilera albo necro, ale raczej tego pierwszego. W

PS Mam patrona

Huh sie gorąco porobiło wczoraj prawie 30 redów i 20 zielonych szturmowało naszą bazę w Rookborne po prawie 2godzinach pvp udało się wyprzeć ich a poszło o skrawek ziemi na naszym terenie gdzie się kończył czas zapłaty taxa przez jakiegoś randoma. :) Ziemia popłynęła krwią , więzienie wypełniło naszymi pk :D Ciekawa koalicja się utworzyła na servie 3 gilde Ruskich z 2 kontynentów .