Szukam poważnego anime(albo kosmiczne)

Siemka szukam poważnego anime o wojnie

Tutaj przykład takiego

Shingeki no Kyojin

Albo anime kosmiczne

Podobne do Suisei no Gargantia

Bez mechów bo ich nie lubię jedynie w tym anime i się spodobały xD

Serdecznie polecam Claymore , napewno wciągnie.

Steins;gate
Shinsekai-Yori
Darker Than Black

Więc tak claymroe nie i nie,nie wiem czemu nie pasuje mi to anime

steins;gate oglądałem było to jedno z najlepszych anime :D

Shinsekai-Yori nw czemu nie mogę zrozumieć o co chodzi w tym anime

Darker Than Black miałem w planach oglądnięcie tego więc teraz zobaczę

Proszę o dalsze propozycje

Jeśli wiek anime Ci nie przeszkadza, to polecam klasyke "Legend of galactic heroes". Genialne kosmiczne anime, bez mechów. Bardzo dobra poważna fabuła i bitwy opierające się na taktyce. Warto spróbować, nawet jeśli kreska Cię odrzuci. Bo historia jest bardzo dobrze przedstawiona.

MONSTER. Bardziej poważnego ze świecą szukać. Do tego Aoi Bungaku Series. Cowboy Bebop.

ps. SnK to nie "poważne" anime, tylko typowy shonen. Walenie po ryjach, choreografia walk i mało charyzmatyczne postacie.

Code Geass

Darker Than Black

Polecam Zankyou no Terror

spróbuj może Black Bullet

Ginga Eyou Dentetsu czy jakos tak sie to kosmiczne anime nazywało :P ma 110 odc. ale każdy z nich jest wart aby poświęcić na niego swój czas! :) Jeszcze godne polecenia ''wojenne'' anime to Kingdom (oba sezony)

Hmmm dzięki za propozycje jak na razie zawieszam ten temat :D

Wiem, że zawiesiłeś temat, ale rzucę dopóki jeszcze tu jestem.

Mobile Suit Gundam (1979) - pierwszy sezon w skrócie i chyba najlepszy ze wszystkich.

ew. możesz poczekać do 2015, bo wychodzi Mobile Suit Gundam: The Origin - remake serii z 1979.

Berserker może

Jak o wojnie to ja polecam swietne anime Valkyria chronicles.

Dobra ref

Nudzę się z poczebuję anime

Podajcie jakieś tytuły sci fi,i aby nie było zbyt za dużo humoru.Bo nie chce komedii xd

Terra Formars polecam.

M3;Sono Kuroki Hagane, Psycho-Pass, Ergo Proxy

Psycho-Pass, Ergo Proxy już oglądałem

Ale zobacze m3sono i terra formars

Code Geass jak najbardziej. Dużo walk i ciekawe intrygi.

słowo "wojna" kojarzy mi się z: Black Bullet, Madan no ou to Vanadis - pasuje jak ulał xD - same wojny średniowieczne po kilka tysięcy osób z dodatkiem fantasy. Fate/stay Night,

sci-fi to: Akame ga KILL! (trochę komedii ale z 75-80% tragedia) Elfen Lied, Corpse Party, Deadman Wonderland, Mirai Nikki, Tokyo Ghoul, Selector Infected WIXOSS (gra w karty. Nawet fajne) wyszedł 2 sezon ale tłumaczenie zakończyło się na 3 odc.

Mahou Shoujo Madoka Magica, Another, Btooom, Death Note, Sword Art Online 1,2.

chyba tyle. Mam nadzieje że pomogłem oraz że coś z tego wybierzesz :)