Ekipa/Gildia

Witam serdecznie. Jeżeli ktoś szuka ekipy lub chce zacząć grę w Rifta to zapraszamy na serwer Gelidra(PvE). Zapraszam do gildii Steel and Magic. Osoby chętne do gry proszę wpisywać się pod tematem a na pw podam namiary na ts3.

Właśnie zaczynam gre. Chętnie dołącze w szeregi :D Gildia jest po stronie Defiants czy Guardians ?

na serwerze PvE jest to bez różnicy

kiedy wychodzi dokladnie dodatek?

8 Października, czyli 9 w EU :)

Dokładnie dlatego warto teraz zacząć grę i do 9 paźdźiernika nabić max lvl i zacząć wspólnie raidować :) Gra jest świetna i mało kto w nią grał ale jest warta uwagi dłuższej uwagi a nie oceniać grę po nabiciu 10lvl'a

Jutro zaczynam grac w rifta wiec moglbym do was dolaczyc

niema problemu zapraszamy serdecznie. Gra jest świetna i moim znaniem ciekawsza od ArchaAge

No ja zacznę grać jak wyjdzie dodatek, szybki cap i progress pełną parą :D

Czy ciekawsza od AA to nie wiem, bo to themepark, ale trudność rajdów bije moim zdaniem na głowę nawet WoW'a, dzięki czemu trzyma mnie przy sobie już ponad 2 lata ^^

Nie robię nowego tematu bo to nie ma sensu. Chciałbym zorganizować ekipę do Rifta a dzisijeszy wieczór na godzinę 19:00 mogę grać od nowa lub z koksami bez różnicy.Pomogę w ogarnięciu podstaw gry jak i mechanikę.

TS3: 178.217.187.112:8474 kanał Rift potem jak zbierze się bardziej zgrana grupa podam namiary na gildię w której jestem. Serwer Galidra(PvE).

To od razu dawajcie do steel and magic ;)

jeżeli ktoś potrzebuje namiarów na ts3 gildii w Rifcie proszę o prywatną wiadomość

Fujivarr jaki masz nick w rifcie?

a różne postacie Rankhor,Septhimus,Fujiwarr dwa pierwsze najczęściej

Witam serdecznie. Jeżeli ktoś szuka ekipy lub chce zacząć grę w Rifta to zapraszamy na serwer Gelidra(PvE). Zapraszam do gildii Steel and Magic. Osoby chętne do gry proszę wpisywać się pod tematem a na pw podam namiary na ts3.