Problem z uruchomieniem gry

Witam otóż mam problem, podczas wyświetlania filmów na początku gra się crashuje i wyłącza, nie pojawia się żaden error ani nic z tych rzeczy.


Próbowałem przewinąć filmy ale to nic nie daje, nie pomaga także wyłączenie antywirusa, ani reinstal gry. Miał ktoś może podobny problem albo wie jak go rozwiazać ?


Ja mam coś takiego że po włączeniu gry nie mam tła ani postaci w wyborze postaci ale jak zminimalizuje i zmaksymalizuję grę wszystko jest ok. Ale jeżeli zminimalizuję grę zanim wejdę na serwer do gry to mnie wywala na pulpit.

Ja oprócz filmów na początku nie mam nic gra po prostu się zamyka i nigdzie nie pisze jak to rozwiązać.

Próbowałeś może pozmieniać opcje gry ?? Np. zmienić wersję directx na 9 .

Tak , próbowałem reinstala gry i glyph, usunąć aktualizacje i od nowa zaktualizować, usunąłem folder bin i pobrałem z internetu nowy( podmieniłem folder z gry na ten w internecie z oficjalnego forum gry) ale żaden z tych sposobów nie działa ;/

Jeśli masz CPU AMD, to takie problemy mogą niestety występować i nie da się ich w żaden sposób ominąć :( Sam miałem fx 8120 i nie mogłem grac na becie, bo miałem (ja i sporo innych osób o podobnej konfiguracji) crasha przy ładowaniu świata (mogłem zrobić postać, ale nigdy nie udało mi się wejść do gry).

Mam Intel, ale chyba wiem co mogło być przyczyną ( usunąłem gre bez sprawdzenia czy to faktycznie to. ) miałem ustawiona zaporę na routerze na "wysoki" o której zapomniałem , zmieniłem to jak mi steam przestał działać przez tydzień.

Tak jak myślałem przyczyna była źle ustawiona zapora sieciowa na routerze

Witam otóż mam problem, podczas wyświetlania filmów na początku gra się crashuje i wyłącza, nie pojawia się żaden error ani nic z tych rzeczy.


Próbowałem przewinąć filmy ale to nic nie daje, nie pomaga także wyłączenie antywirusa, ani reinstal gry. Miał ktoś może podobny problem albo wie jak go rozwiazać ?