The Secret World

Opłaca się kupić TSW na allegro? (cd-key) , plusy / minusy tej gry według was, fajnie się w nią gra? Dużo osób gra? Na jakim serwerze najwięcej? Niestety nie mam trial żeby zobaczyć i sam się przekonać. Z góry bardzo dziękuje za pomoc ^_^

Spoczo gierka, ale polecam obejrzeć 4-5h gameplayów. Ja chciałem kupić ale po 2 godzinach zjarzyłem, że to tylko kolejny trochę odbiegający od standardów rpg

Powiem tak: Jeśli szukasz MMO innego niż wszystkie, z powalającym klimatem i zagadkami w których trzeba główkować, to jesteś w domu. Kupiłem wczoraj, po 3-dniowym okresie próbnym, i to były najlepiej wydane 3 dychy w moim dotychczasowym życiu(jeśli chodzi o gry) :).

Wielkie dzięki :3

Nie kupuj, gra się nie włącza

Polecam bez zastanowienia. Gra 10/10. Brak trolli i innego typu uzytkownikow. Sami dojrzali gracze. Klimat gry niszczy wszystkie gry f2p. Zapraszam na serwer Daemon.

Opłaca się kupić TSW na allegro? (cd-key) , plusy / minusy tej gry według was, fajnie się w nią gra? Dużo osób gra? Na jakim serwerze najwięcej? Niestety nie mam trial żeby zobaczyć i sam się przekonać. Z góry bardzo dziękuje za pomoc ^_^