DLC Rift

Witam.

Czy jest mozliwosc zakupic key-e z Dlc do Rifta? Chcialbym wyprobowac te zablokowane soule. Da sie je jakos odkryc? Szukam gry MMO na dluzej, a w wersje Demo grac nie bede. Pozdrawiam Memorelo

Ha ha serio?
Wersja demo? lol?
Wejdź do gry i obczaj sobie takie coś, że soule możesz kupić za credyty(wirtualna waluta w grze za realna kase), oczywiście nie musisz wydawać realnej gotówki by zdobyć soule. Dalej, wystarczy zajrzeć na np. keye.pl albo allegro i sprawdzić czy są jakieś dlc i co oferują. Z mojej wiedzy to dlc istnieją ale souli nie oferują więc i tak musisz credyty zabulić albo wyfarmić rexy. A soule nie są niezbędne by się bawić. Nie kumam twojej opcji z wersją demo.

Ha ha serio?Wersja demo? lol?Wejdź do gry i obczaj sobie takie coś, że soule możesz kupić za credyty(wirtualna waluta w grze za realna kase), oczywiście nie musisz wydawać realnej gotówki by zdobyć soule. Dalej, wystarczy zajrzeć na np. keye.pl albo allegro i sprawdzić czy są jakieś dlc i co oferują. Z mojej wiedzy to dlc istnieją ale souli nie oferują więc i tak musisz credyty zabulić albo wyfarmić rexy. A soule nie są niezbędne by się bawić. Nie kumam twojej opcji z wersją demo.

Nie lubie byc ograniczany przez np. IS. Wole kupic DLC, czy abonament i cieszyc sie pelna wersja danej produkcji. I jeszcze pytanie do ciebie. Czy ciezko wyfarmic "rex-y" by kupic sobie jakis soul?

rex kosztuje 1.5k platyny +. ile to farmy? nie wiem, nie próbowałem nawet farmić platyne xD

Rex kosztuje 1800 platyny tak dla ścisłości i ludzie na razie nie sprzedają ze względu na zbliżający się 3.0.

Wyfarmic pewnie nie będzie problemem. I rexa minimum za 1800 kupisz ale ceny się wahają. Ale jak byś zaczął grać to pewnie za jakieś 2-3 tygodnie byś bił maxa czyli dodatek by stał i rexy w obiegu. Jeżeli chcesz mieć soule to tak jak napisałem albo posprawdzaj na allegro co dlc oferuje, albo kup kredyty i zakup ingame.

O ile soule sl są jeszcze przydatne, to te najnowsze jakoś nie przekonują, chyba ze chcesz tankowac magiem.. :P Swoją droga jak jeszcze nolifilem to po 1200 szło kupić ;x

Witam.

Czy jest mozliwosc zakupic key-e z Dlc do Rifta? Chcialbym wyprobowac te zablokowane soule. Da sie je jakos odkryc? Szukam gry MMO na dluzej, a w wersje Demo grac nie bede. Pozdrawiam Memorelo