Battlefield 3 kilka osób

Witam!

Szukam kilku osób, do wspólnej gry w grę Battlefield 3 (w czwórkę też ewentulanie można pograć, ale w trójkę gra mi się dużo przyjemniej (może to ze względu na mapki...)). Nie chodzi o jakieś e-sportowe granie, lecz o czystą zabawę 4fun :)

Póki co jest nas 2 (ale może uda się ogarnąć jeszcze z 4 osoby) więc jeśli ktoś jest chętny do wspólnej gry, to zapraszam na pw!

Pozdrawiam!

Nikusek

P.S. Korzystamy z teamspeaka3 :)

Cały czas szukamy ludzi!

Na jakich serwerach gracie? Wolicie mapy z Close Quarters, czy otwarte? 64, czy może 16 osób? Prosiłbym o coś więcej, niż "wszystko", żebym od razu wiedział, czy się w to bawić.

Czasem mogę pograć wieczorami :)

To co gramy, to zależy od dnia, aczkolwiek ograniczają nas posiadane przeze mnie dlc (B2K i QQ).

Mozna cos ugrac wieczorkami . Nie reprezentuję swoim poziomem nic specjalnego, rangi takze nie mam kosmicznej, gram sporadycznie. Jednak jesli dla przyjemnosci to czemu by nie :) Wal na gg 20887752 jak bedziecie chcieli cos grac. A, i jest nas dwoje, w sensie ja i znajomy. Takze 2 osoby here.

Witam!

Szukam kilku osób, do wspólnej gry w grę Battlefield 3 (w czwórkę też ewentulanie można pograć, ale w trójkę gra mi się dużo przyjemniej (może to ze względu na mapki...)). Nie chodzi o jakieś e-sportowe granie, lecz o czystą zabawę 4fun :)

Póki co jest nas 2 (ale może uda się ogarnąć jeszcze z 4 osoby) więc jeśli ktoś jest chętny do wspólnej gry, to zapraszam na pw!

Pozdrawiam!

Nikusek

P.S. Korzystamy z teamspeaka3 :)