Planet Pokemon - Informacje na temat projektu

Siemanko. Jako że podejrzewam, że w.w projekt będzie cieszył się większym zainteresowaniem proponuje temat, w którym ludzie ślędzący na bieżąco informacje na temat gry, mogą się z nimi podzielić w tym temacie :) Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje prosze o podzielenie się z nimi :)

Swietna inicjatywa. Zrobimy sobie male kompedium wiedzy na temat tej zacnej produkcji. Dzis po pracy zaczne szukac. Ps. Pamietacie pokemon tazzo?😄 Moim pierwszym pokiem (kapslem) byl Venonath 😄.Panie i panowie nie pozwolny aby temat zostal zapomniany !

Brawo :D I taki zapał mi się podoba :P Pamiętam jak wymieniałem się tazosami na kolonii za słodycze z dzieciakami :D A potem wygrywałem je z powrotem i tak w kółko :D Zaraz... Chyba jestem złym człowiekiem .... :/

Tazzo? ... i tak powstal hazard ^^ hehe Jade do pracy a po pracy? Kompedium !

Jest robiony przez poke fanatyków, nieradziłbym niczego większego się spodziewać.

Dlaczego nie ? Nawet takie hity jak Tibia były robione przez jednostki. Nie powinniśmy skreślać projektu na starcie tylko dlatego, że robiona jest przez amatorów :/ Chociaż błogosławieństwo Nintendo prędzej, czy później będą im potrzebne :/

Odświeżam. Dowiedział się ktoś czegoś nowego. Strona jest " Under Construction" a ostatni wpis ze Tweetera z 26 września.... Mam nadzieje że są zapracowani, a nie że projekt upadł....

Ja czekam na taką produkcje jak Reksio na szynkę. Bardzo podobał mi się zresztą ich wcześniejszy, zamknięty projekt, Pokemon Generation.

Jestem skłonny nawet wydać trochę na jakiegoś foundera, żeby zagrać czym szybciej. ;p

fajny pomysł na grę, nic tylko czekać na dalsze informacje.

jak ktoś chce to może zagrać w pre pre pre X 100 alphe

Download: http://forums.planetpokemon.net/viewtopic.php?f=3&t=21

Nie trzeba się rejestrować po prostu odpalacie

Wyglada nie zle, ale sterowanie do poprawy napewno. Pogralem z 20minut i uwazam ze gra ma potencjal.

#do usuniecia#

Liczę na tą grę :D Kilka dobrych lat czekałem na grę z takim systemem w realiach pokemon.

oO to mnie zaskoczyliście to może być gra na którą czekam od dawna Pokemony to kawał mojego dzieciństwa i zawsze z przyjemnością podchodze do gier z tej serii.

Na pewno bedę czekał na rozwó systuacji! trzymam kćuki

pamietam podstawowke :D matematyka i religia zamiast siedziec na lekcji my na korytazu w kapsle gralismy ^^ sprzedawalo sie je calymi workami ^^ tak sie zaczela moja przygoda z hazardem :D dobry temat na bank zagram w planet pokemon :D

Wiec fani pokemon ( my favourite Bulbazaur ^^ ) musimy trzymac sie razem ! :) W koncu doczekamy sie upragnionej wersji 3d ktora bedzie w pelni grywalna.

@Up, Pokemon Tazzo ahhh to byly czasy... az lezka sie w oku kreci :-( http://pl.wikipedia.org/wiki/Tazo .

Siemanko. Jako że podejrzewam, że w.w projekt będzie cieszył się większym zainteresowaniem proponuje temat, w którym ludzie ślędzący na bieżąco informacje na temat gry, mogą się z nimi podzielić w tym temacie :) Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje prosze o podzielenie się z nimi :)