Problem

Siemka, otóż mam pewien problem z ową produkcją. Otóż wszystko pięknie, wbijam do gry, wybieram serwer no i tutaj pojawia się problem. Otóż po wyborze serwera zamiast przekierować mnie do kreatora postaci, wyskakuje mi komunikat:
"The gods have disconnected you! Check network status and read any recent alerts." Naczytałem się po internetach o tym problemie, ale rozwiązania nie znalazłem, a coraz bardziej zaczyna mnie denerwować ten wredny komunikat.
Próbowałem:
-Reinstall gry
-Dodawanie do wyjątku w firewallu
-uruchomić jako administrator
No ale jak widać wszystko na nic.

jaki serwer wybierasz?

Próbowałem na każdym eu i za każdym razem to samo.

Z tego co sie orientuje to nawet developerzy nie wiedze jak rozwiazac ten problem :P ale dzial techniczny "probouje" znalesc rozwiazanie :D

Znajomy juz kilkanascie razy do supportu pisal i za kazdym razem dostal ta sama odpowiedz:
"We do not know what causing this problem"

Takze cierpliwosci :D

Dzięki za odpowiedź ;). Widać nic innego jak czekać mi nie pozostaje :(

Ja tak mialem moze z dwa razy . I ani razu na US serwerach :), tak wiec jak masz dobrego neta to polecam sprobowac, tym bardziej ze starczy tylko zmienic w glyphie opcje i masz, bez sciagania patchy amerykanskich itd ;)

Ok, pozostaje mi spróbować wersję US, ale i tak nie widzę sensu zaczynania tam gry ze względu na ping no i głównie jakieś eventy.

Z kolei na eu kolejki na kilka tysiecy graczy - woz albo przewoz ;)

kolejki to pół bidy, wolę pograć z rodakami, oraz mieć szansę na eventy :D, co nie zmienia faktu, że z tego co widzę zanim zagram trochę czasu minie.

kolejki to pół bidy, wolę pograć z rodakami, oraz mieć szansę na eventy , co nie zmienia faktu, że z tego co widzę zanim zagram trochę czasu minie.

To nie do końca tak. Spora rzesza polaków poszła na serwery US ze względu na duże kolejki na EU i już tam zostają. Ponoć pingu nie odczuwa się poza PVP ai to myśle że byłoby do poprawienia z battlepingiem, lub podobnym latency fixerem (polecam sprawdzic z darmowym Leatrixem, przed wyborem płatnej opcji).

Co nie zmienia faktu iż nawet na amerykańskich serwerach problem występował.

Siemka, otóż mam pewien problem z ową produkcją. Otóż wszystko pięknie, wbijam do gry, wybieram serwer no i tutaj pojawia się problem. Otóż po wyborze serwera zamiast przekierować mnie do kreatora postaci, wyskakuje mi komunikat:
"The gods have disconnected you! Check network status and read any recent alerts." Naczytałem się po internetach o tym problemie, ale rozwiązania nie znalazłem, a coraz bardziej zaczyna mnie denerwować ten wredny komunikat.
Próbowałem:
-Reinstall gry
-Dodawanie do wyjątku w firewallu
-uruchomić jako administrator
No ale jak widać wszystko na nic.