Restrykcje w tworzeniu postaci

Ktoś wie kiedy zostaną one ściągnięte? Chciałbym stworzyć alta na tym samym serwerze, na którym aktualnie gram, ale nie przez te głupie restrykcje nie da się tego zrobić.

Zostały one wprowadzone po to, by odciążyć stare światy. Zdjęte zostaną zapewne wtedy gdy na starych światach nie będzie już kolejek.

Rozumiem po co zostały wprowadzone, natomiast nie rozumiem dlaczego nie pozwolili tworzyć nowych postaci ludziom, którzy już na danym serwerze mają postać - przecież nie będzie siedział na 2 postaciach jednocześnie.

To mogliby od razu zablokowac dostep nowym i tylko osob ktore maja postac pozwolic wejsc, tak? A ja ci powiem czemu zrobili jak zrobili. Masz np kotołaka na popularnym serwie. A potem stwierdzasz ze glupio wyglada i chcesz czlowieka (np nuian). A skoro tu nie mozesz stworzyc to stworzysz sb na innym serwerze. Efekt? 1 gracz mniej w kolejce. Pomnoz razy np 1000 i masz kolejke odciazona ;)

@loor no przecież tak zrobili... I w tych restrykcjach nie chodzi o przerzucenie obecnych ludzi na nowe serwery tylko zakaz wstępu nowym graczom na stare.

Na kyprosie nie ma co liczyć jak na razie na odblokowanie tworzenia postaci ponieważ na patrionie kolejki wieczorami sięgają po 600 osób nadal.

Chodźcie na Aier. Gram z kolegami i z chęcią pomogę, mamy mid-lvl ale gra się bardzo fajnie i zgranie

Gram aktualnie na Orchidnie i mam już 50 poziom od ponad tygodnia. Na razie z racji tego, że nie ma nic do roboty, gdy wyczerpie się cały labor, chciałem stworzyć nową postać. Poza tym pragnę sprawdzić inna klasę. W obecnej wersji szybciej chyba wbić nową postać na 50 niż wbić 50 nowych skillsetów na samym grindzie i craftingu.

A co ja mam powiedzieć na te restrykcje ?

Jak aż 4 kumpli (ze starej gwardii z innych gier) chce zacząć dziś grać i mają dylemat:
------ albo zaczekają nie wiadomo ile (raczej za długo aby czekać) żeby grac ze mną na serwerze "Melisara" albo zaczną na innym (gdzie nie ma restrykcji) i o wspólnej grze możemy zapomnieć :(

Niby mogę zacząć od nowa z Nimi ale... tyle kasy wydałem na powiększenie plecaka i inne rzeczy, że....
ech... ciekawe czy dożyję kiedyś czasów że w takich grach będzie jeden globalny serwer...

Ktoś wie kiedy zostaną one ściągnięte? Chciałbym stworzyć alta na tym samym serwerze, na którym aktualnie gram, ale nie przez te głupie restrykcje nie da się tego zrobić.