Pytanie dotyczace kont z allegro

Czesc mam pytanie czy jak kupie konto na allegro gta5 i sciagne to potem moge normalnie grac single i multi na swoim koncie czy musze byc zalogowany na tamto caly czas

Masło maślane,ale z tego co rozumiem to masz konto na danym serwisie załóżmy Steam i chcesz kupić drugie konto z gta5.Twoje pytanie to czy jak kupisz jedno konto z gta5 to czy automatycznie jakimś cudem przeniesie się na twoje stare konto.?

Odpowiedź brzmi : Nie.! Nie ma takiej opcji,abyś mógł grać na innym koncie niż na tym co jest aktualnie gra.

@Dexper to widocznie całkowicie źle zrozumiałeś i dziwi mie to bo jak narazie gta 5 jest tylko na PS3 i X360 (nie orientuje sie kiedy jest premiera na PS4 i XONE więc tak pisze ale to i tak pewnie nie zmienia sytuacji) więc sprawy inaczej się mają.

@Topic

Z tego co się orientuję to kupując tak grę to otrzymujesz od sprzedającego login i hasło. Ty się logujesz na te konto w PS3 i śćiągasz grę z PSS, a po tym właściciel zmienia hasełko i wszystko śmiga jak powinno.

Tak ale jak juz sciagne i przeloguje sie na swoje konto to bedzie mi gra dzialala czy nie??

Nie, bo klucz gry jest przypisany do konta które kupujesz.
Przyklad
Masz poloneza(twoje konto) i kupujesz tico(konto z GTA5). Teraz chcesz odpalić tico(GTA5) kluczykami od poloneza(twoje konto).

Jeśli pobierzesz na jego konto, zmienisz profil na swój, gra nadal będzie działała, mam tak ps + z kolegą i niema problemów, nie wiem czy do gta v potrzebny jest online pass, więc upewnij się że ci go da jeśli chcesz grać multi.

Ludzie co jest? Czy to obowiązek trolla udzielać sę jeżeli całkowicie nie wiecie o co chodzi tylko po to, aby wprowadzać innych w błąd?

PS3 posiada inne zasady co do kupowania gier i jest dozwolone przerzucanie gier na ileś tam konsol. W tym celu tworzy się tylko nowy profil, loguje się na dane konto, pobiera i jest wszystko śmiga jak powinno. Ściągnięta gra ma już działający Online Pass załadowany u sprzedającego i kupującego tylko w dwóch przypadkach:

1. Jeżeli sprzedający kupił grę na PSN to ona posiada już od samego początku zaimplementowany OP i może się nią dzielić podając komuś login i hasło, aby kupujący sobie ściągnął ją na konsole.

2. Jeżeli sprzedający kupił grę pudełkową to najpierw musi wpisać od OP w PSN na swojej konsoli i dopiero od tego momentu może podać kupującemu login i hasło tak, aby wszystko działało jak w pierwszym przypadku.

Dla nieznających tematu i nabijającym bezsensowne posty, najpierw może poczytajcie w google o co chodzi. Wystarczy wyszukać w google: Online Pass psn.

Uzytkownik wyzej ma 100% racje ja np w taki sposob kupilem fife 14 i moge grac i multi i single i w ogole robic z nia co chce :D.

Nie, bo klucz gry jest przypisany do konta które kupujesz.PrzykladMasz poloneza(twoje konto) i kupujesz tico(konto z GTA5). Teraz chcesz odpalić tico(GTA5) kluczykami od poloneza(twoje konto).

Polak potrafi i bez kluczykow odpali oba sprzety :)

Bedziesz mogl grac na swoim koncie, jednak gdy sformatujesz konsole, to nie odzyskasz juz tej gry.

Czesc mam pytanie czy jak kupie konto na allegro gta5 i sciagne to potem moge normalnie grac single i multi na swoim koncie czy musze byc zalogowany na tamto caly czas