Warszawa - jaki net

Witam,

Po przeprowadzce do nowego mieszkania, pojawiła się u mnie potrzeba podłączenia neta. Kablówki nie ma, linie telefoniczne zapewne stare i nigdy z Internetem nie miały do czynienia. Poza tym, właściciele niechętnie podchodzą do tego tematu, gdyż umowę trzeba podpisać na dwa lata. Dlatego też przychodzę do Was, żebyście zaproponowali mi coś, najlepiej bezprzewodowego, co pozwoli mi w miarę bezproblemowo.. wiadomo - pograć. :D

Jeśli bezprzewodowy to tylko LTE

Opcje masz tak na prawdę 2 (nie liczę słabej oferty T-mobile):

Play

Plus

Wg mnie lepsze warunki daje play (oczywiście jeśli zamierzasz płacić dodatkowe 20zł abonamentu za brak limitu danych,)

Co do działania samego internetu to jestem bardzo zadowolony. Zasięg mam dość słaby, ale pingi w grach są na poziomie 30-60ms, max prędkość, jaką odnotowałem to ~25Mbit/s (choć wg oferty ma dochodzić nawet do 70Mbit/s)

Netia ma krótką ofertę

Bo Dropssa nie dostaniesz niestety

Skontaktuj się z netią może coś poradzą

Dzięki za pomoc. Wziąłem na próbę LTE z Plusa i chyba przy nim zostanę. Wygląda to tak: 93764796p_eqnqpnp.png

Witam,

Po przeprowadzce do nowego mieszkania, pojawiła się u mnie potrzeba podłączenia neta. Kablówki nie ma, linie telefoniczne zapewne stare i nigdy z Internetem nie miały do czynienia. Poza tym, właściciele niechętnie podchodzą do tego tematu, gdyż umowę trzeba podpisać na dwa lata. Dlatego też przychodzę do Was, żebyście zaproponowali mi coś, najlepiej bezprzewodowego, co pozwoli mi w miarę bezproblemowo.. wiadomo - pograć. :D