Archeage ! 2 pytanka :)

Witam ;) mam 2 pytanka dotyczące Archeage'a ..

1.Czy mi pójdzie ?

Grafa: AMD Radeon HD 7570

Ram: 4GB

Procek: Intel Core i3-2120 CPU, 3,30GHz

Dajcie znać jak mam podać coś jeszcze ;)

2. Ile gra wazy ? Tzn. Ile trzeba pobrać ?

Myślę że wpierw trzeba wejść na stronę gry i przeczytać wymagania :)

grafika do biurowego składaka , reszta ok

ściaga ci 8GB przez Glyph'a a potem rozpakowywanie i pakowanie to razem cos około 20 GB

Wymagania minimalne mogę sprawdzić ale co z tego jak dalej nie wiem jak to się ma do mojego sprzętu dlatego proszę was o pomoc...

@Up Wiec ogólnie trzeba ściągnąć 8GB czy 20GB bo nie kminie.

kminie.
kminie.
kminie.

To wiele wyjaśnia. Czemu nie rozumiesz.

Nie baw się w polskiego czarucha z getta, bo nim nie jesteś, a jedynie nie do końca rozgarniętym młodziakiem.

"Pobierać" a "rozpakowywać", już widzisz różnicę, czarnuchu?

I tak wiemy, że nie "rozkminisz", więc śpieszę z tłumaczeniem na nasze. Pobierasz osiem, te osiem niczym woda w wino zamienia się w dwadzieścia. Gotowe!

ps. chociaż i tak w twoim przypadku nalezało by zażartować "Razem ponad kilo".

warn_ico.png
Obraźliwy ton wypowiedzi....poza tym skąd się u Ciebie wzięło skojarzenie słowa "kminie" z czarnuchem? czy tylko czarnoskórzy przesiadują w więzieniach? Logic has been broken once more ~ NS

Po 1 w nikogo się nie bawię. Po 2 wiele osób tak mówi, nie widzę w tym nic dziwnego. A po 3 napisał ze pobieramy 8GB a później rozpakowywanie i pakowanie to razem jakieś 20GB. Jak to rozumieć ? Bo nie napisał ze pobieramy 8GB przez Glypha później rozpakowywanie i pakowanie co daje 20GB NA DYSKU. Tylko napisał to razem jakieś 20GB....Wiec zrozumiałem ze to razem jakieś 20GB DO POBRANIA.

Powiem chamsko, że czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce. A ty przeczysz sam sobie.

napisał ze pobieramy 8GB a później rozpakowywanie i pakowanie to razem jakieś 20GB. Jak to rozumieć ?

Dokładnie tak, jak sam sam przepisałeś, nigga.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Konwersja_danych

Powiem chamsko, że czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce. A ty przeczysz sam sobie.Dokładnie tak, jak sam sam przepisałeś, nigga.http://pl.wikipedia.org/wiki/Konwersja_danych

Nie wiem czy się śmiać czy płakać bo dalej nie rozumiesz...napisał ze POBIERAMY 8GB a później rozpakowywanie i pakowanie to RAZEM jakieś 20GB. Ale on nie napisał czy razem 20GB do pobrania czy 20GB bd zajmowało na dysku...

PS:I jak nie masz zamiaru nic wnieść do tematu to przestań spamic.

Rany boskie, ale sie użeracie ze sobą.
Oczywistym jest, że będziesz POBIERAŁ tylko 8GB, a po rozpakowaniu plików będzie ZAJMOWAŁO 20GB. Więc pobierasz tylko i wyłącznie 8GB.

Rany boskie, ale sie użeracie ze sobą.Oczywistym jest, że będziesz POBIERAŁ tylko 8GB, a po rozpakowaniu plików będzie ZAJMOWAŁO 20GB. Więc pobierasz tylko i wyłącznie 8GB.

No to już jest jasne a jak z moim PC ? Uciągnie ?

Uciągnąć uciągnie, ale ta karta graficzna razi trochę po oczach, jeśli jest możliwe to wymień ją na lepszą, ale jako tako problemów raczej nie będziesz miał.

Witam ;) mam 2 pytanka dotyczące Archeage'a ..

1.Czy mi pójdzie ?

Grafa: AMD Radeon HD 7570

Ram: 4GB

Procek: Intel Core i3-2120 CPU, 3,30GHz

Dajcie znać jak mam podać coś jeszcze ;)

2. Ile gra wazy ? Tzn. Ile trzeba pobrać ?