Wildstar keye na 7 dni za free

Jak ktoś jeszcze nie miał okazji przetestować giereczki, a chciałby sprawdzić jak będzie chodzić i czy warto wydawać pieniądze, to właśnie dostałem 7 dniowe kluczyki do rozdania. 4, jednak dwa na US i dwa na europe

US

S4VIB3ILRKI28WJC0A72

WD6A3IL4P35ZR8E5A06W

EU

UQ4KYA34EJLCDNZ4FAF5

23U0M2T0ME7ZXFMF1O7U

Powodzenia w grze!

EU

XDLSWXW8SYSUTJ8QEDCO
WKKJ6U7Q8CSVYUO5ZE2
EUXDLSWXW8SYSUTJ8QEDCO

Teraz się wyda czy się opłaci kupić czy nie. TESO było pomyłką więc tu chce wypróbować.

Dzięki

Takie male info po nowym roku styczen-luty czyli drop 4 beda free triale dla wszystkich

Jeżeli można prosić o jeszcze dwa takie kluczyki ( dla mnie i mojego znajomego ), to byłbym wdzięczny.

WKKJ6U7Q8CSVYUO5ZE2 - Ten kluczyk ma o jedną literkę za mało.

Jeden już posiadam, jeżeli ktoś byłby tak miły jak kolega niżej i zapodał jeszcze jeden to byłoby super : ). Dzięki jeszcze raz xen0n : ).

@Fennri PW

Guest Pass for U.S. Servers:

DD3P5DWU3OG2ECZZBCLX

81QW9IOE9TM8X7BZXLZQ

Guest Pass for E.U. Servers:

HPFRX20RIP735YHKZ32X

7V198Y7QA62MNPQP6EUG

Jak by ktoś chciał pograć :)

to i ja daje

WN4JCS1CE1EAV02DA2N5

Prosil bym rowniez o taki kluczyk kochany ;p ale na priv zeby nikt szybszy mi nie podwedzil !! xD

Poproszę kluczyk na pw.

Również bym prosił o taki kluczyk na PW. Od zawsze chciałem spróbować WS'a, jednak dopiero teraz mój sprzęt mi to umożliwia i jedyną przeszkodą by go spróbować jest brak kluczyka. Z góry WIEKIE DZIĘKI :)
Pozdrawiam

Witam,

jeżeli ktoś ma na zbyciu keya chętnie bym spróbował.

Z góry dzięki.

Jeżeli ktoś by miał wolny guest pass z chęcią bym spróbowała, chciałbym kupić tą grę, jednak wole się upewnić czy będzie działać zadowalająco na moim sprzęcie.

8FM5LFUOUI14YTXDAG10

Dzięki bardzo

Ma ktoś jeszcze wolny kluczyk ? Mam ochotę kupić ale wolałbym najpierw sprawdzić ( TESO kupione pod koniec listopada leży nie ruszane:/ ).

Ja kupiłem, więc mogę wrzucić klucz
337K4BM7PBUD964X1UUL

Oj na pw poproszę - bo ktoś mi go sprzątnął z przed nosa :D

Ma ktoś kluczyk? Proszę o PW.

Kluczyk na Pw by się przydał :3