Szukam do Tibii

Witajcie,

szukam graczy w wieku byle jakim, ważne żeby gość był po mutacji... zaczynamy grę w trójkę 10-tego października i przydałoby się jeszcze parę osób - rzecz jasna na real tibii... gramy razem, na tsie gadamy, jazda!

ktoś chętny? :)

jeśli jesteś chętny zapraszam na ts - multi-ts.com.pl

nick Seth Carran, przyjmuję na klatę :D

Na jakim serwerze będziecie grać ? Bo nie wiem gdzie robić postać :D Jeśli możesz, podaj także kanał, ewentualnie hasło o ile jest na priv (ts3). Wiek 24 lata, totalny newbie w świecie Tibii ale szybko się uczę. Wbiłem już 30 i gra mi się wkręciła ma coś w sobie że chce się grać. Pozdro.

Na jakim serwerze będziecie grać ? Bo nie wiem gdzie robić postać Jeśli możesz, podaj także kanał, ewentualnie hasło o ile jest na priv (ts3). Wiek 24 lata, totalny newbie w świecie Tibii ale szybko się uczę. Wbiłem już 30 i gra mi się wkręciła ma coś w sobie że chce się grać. Pozdro.

pw

Jak gracie na aurorze to moge sie przylączyć lub na securze :)

niestety nie

Brawo dla każdego, kto zapytał o serwer.

Koleś podał nick postaci.

Name: Seth Carran

"Sex: male Vocation: Druid Level: 33 Achievement Points: 0 World: Astera Residence: Thais Last login: Mar 04 2014, 22:56:53 CET Comment: Im from Poland, i can speak english. I dont communicate with brazilian peoples who thinks they are the best.

I play with my friend Dzokers. Account Status: Free Account"

Łatwiej sprawdzić, niżeli się domyślać.

Brawo dla każdego, kto zapytał o serwer.Koleś podał nick postaci. Name: Seth Carran "Sex: male Vocation: Druid Level: 33 Achievement Points: 0 World: Astera Residence: Thais Last login: Mar 04 2014, 22:56:53 CET Comment: Im from Poland, i can speak english. I dont communicate with brazilian peoples who thinks they are the best.I play with my friend Dzokers. Account Status: Free Account"Łatwiej sprawdzić, niżeli się domyślać.

stara postać którą grałem 5 dni... jak widzisz last login MARZEC. Teraz gram na nice z ziomkami

poszukiwana jeszcze osoba - knight najlepiej zasady obowiązujące są wyżej :)

ważne żeby gość był po mutacji...

0 tolerancji...

Powiedz tylko na jakim serwerze gracie....

0 tolerancji... Powiedz tylko na jakim serwerze gracie....

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/66975-poszukuje-graczy-do-tibii-real-badz-ots-tylko-hardcore-bez-bota/

stary temat :]

Nie chce cie martwić, ale w tym temacie zaprzeczyłeś sam sobie spoglądając na tamten temat... tutaj piszesz, ze osoba musi byc po mutacji, a tam "- głos nie ma znaczenia"... Wiec, jesli nie ma znaczenia, to czemu musi byc po mutacji? xD

Wiec zdecydowaliscie sie na rl tibie czy ots? jesli to 2 to moge zagrac, w rl mi sie juz nie chce od nowa zaczynac xD

Nie chce cie martwić, ale w tym temacie zaprzeczyłeś sam sobie spoglądając na tamten temat... tutaj piszesz, ze osoba musi byc po mutacji, a tam "- głos nie ma znaczenia"... Wiec, jesli nie ma znaczenia, to czemu musi byc po mutacji? xDWiec zdecydowaliscie sie na rl tibie czy ots? jesli to 2 to moge zagrac, w rl mi sie juz nie chce od nowa zaczynac xD

bo we wcześniejszym temacie mi na tym zależało, a teraz mi to obojętne... NA RL

Witajcie,

szukam graczy w wieku byle jakim, ważne żeby gość był po mutacji... zaczynamy grę w trójkę 10-tego października i przydałoby się jeszcze parę osób - rzecz jasna na real tibii... gramy razem, na tsie gadamy, jazda!

ktoś chętny? :)

jeśli jesteś chętny zapraszam na ts - multi-ts.com.pl

nick Seth Carran, przyjmuję na klatę :D