Pomoc w naprawie!

Siema.

Mam problem, mianowicie jakis czas temu wgrałem do swojego sony live with walkman androida 4.4.2 wiem to głupie ale jakoś mnie tak naszło :D i teraz mam prośbe, jeżeli sie ktoś zna niech mi pomoże ponieważ chce powrócić do starego 4.0.4 a nie wiem jak...

Prosze o pomoc, jak najszybciej. Dziekuje

Sony PC Companion i wgraj system na nowo (tam już prowadzi cię za rączke). Bądź możesz pobrać oryginalny system i wgrać go Flashtoolem.

Ja w zmianie systemu w telefonach siedzę, więc jak jakieś pytania to pisz.

Znalazłem właśnie ten program który napisałeś (Flashtool) i do tego jakiś Rom niby do mojego tel. instrukcje mam jak zainstalowac moze sie uda :)

Aha a w tym pc companion jak to zrobic ?

Najlepiej Flashtoolem. Poszukaj poradnika na YT. Tylko upewnij się, że masz system do swojego tela.

Możesz spróbować tym: http://download.komputerswiat.pl/komorki-i-smartfony/komunikacja-z-komputerem/programy-producentow/sony-ericsson-update-service

Wybierz telefon z listy i tam ci pokaże. Chyba to ten program :D Dawno mi się telefon nie zepsuł to nie pamiętam.

Jakim sposobem wgrałeś ten system?

A PC Companion działa chyba tylko jak aktualizujesz, bądź uceglisz tela. Kurcze nie mam czasu dzisiaj.

Tu masz poradnik. Zejdź do tego 2.3 potem w PC Companion zaaktualizuj do 4 i git.

http://forum.android.com.pl/f493/live-with-walkman-downgrade-obnia-enie-androida-programem-flashtool-162903/

Dobra udało sie tym companionem, program sam mnie pokierował więc problemu nie było i tel działa :) Dzięki Wielkie za pomoc.

A tego 4.4.2 wgrywałem z kuzynem, przez cyanogenmoda, gdy mnie nie było w domu to kuzyn pobrał potrzebne pliki a jak wróciłem to wgraliśmy system według poradnika na jakiejś angielskiej stronie nie pamietam juz nazwy bo to dawno było (gdzies w lutym). Roma i appsy instalowalismy na pewno przez coś takiego jak Recorvery (tak sie jakos nazywało).

Tak sie nazywało i pewnie było to Forum XDA. Przez recovery najlepiej wgrywać. Ja mam oryginalny rom z zmienionym kernelem (coś jak bios w kompie) i chodzi mi tel 2x lepiej.

Tak tak to było na XDA ;) lecz mam nowy problem który wynikł z tego powiedzmy przeinstalowania androida, cały czas telefon wykazuje 100% na baterii , chyba muszę teraz oddać tel do serwisu :( wiedziałem że coś zrąbie :D

Siema.

Mam problem, mianowicie jakis czas temu wgrałem do swojego sony live with walkman androida 4.4.2 wiem to głupie ale jakoś mnie tak naszło :D i teraz mam prośbe, jeżeli sie ktoś zna niech mi pomoże ponieważ chce powrócić do starego 4.0.4 a nie wiem jak...

Prosze o pomoc, jak najszybciej. Dziekuje