Skyforge - gildia (dostęp do closed beta)

Witam, jedną z możliwości dostania się do Closed Bety Skyforge jest aplikacja podania gildi, która chciałaby przetestować grę. Poza liczeniem na jakiś kluczyk, czy indywidualne zaproszenie mailowe, wydaje mi się, że zaproszenia dla gildi będą rozdawane bardziej ochoczo przez twórców gry. Aplikacje już wysłałem, czekam na odpowiedź. Limitu osób nie ma, tażke każdy kto chciałby zwiększyć swoją szanse na zagranie podczas Closed Bety może dopisać się do listy w tym temacie. Póki co uzbierałem 6 osób (ze mną 7), które na 100% zagrają. W aplikacji podałem orientacyjnie gildie wielkości 25 osób, dopisująć, że może nas być więcej. Jeśli dostaną jakąś odpowiedź dam znac w tym temacie.

@update

Na dzień dzisiejszy 04/02/2015 żadna gildia nie dostała jeszcze zaproszenia do bety. Czekamy dalej.

04/02/15

Daishocker Guild:

1-7 (1. Organista) 16. Rejp 25. misiek1784 34. paweqx 43. Nani

8. 3x6 17. Joker 26. Itamon 35. nizzy 44. kubasirko

9. Forest 18. Modnoc 27. dzeejson 36. neverlrnad 45. Dreedzik

10. Szymqq 19. Sokoren 28. Hiramatsu 37. Frosty 46. FrutS

11. pyyrcio12 20. Dejson 29. Gajin 38. Creepa 47. Niorgi

12. Szekemene 21. Aeth 30. pabloep 39. Saintress 48. Magius321

13. Mkill 22. Fujivarr 31. Muprej 40. Seathor 49. Bafir

14. Qkazoo 23. Har Kris 32. macieksnk 41. Klikacz 50. Oynoki

15. Vinchuck 24. Cantana 33. mrzathar 42. buszokk 51. EvOExT

52. Criv Darr 61. Br3wM4st3r

53. Siekanek 62. Ukryty

54. Laharos 63. WesolyKmiotek

55. xxxx 64. gompas

56. Cantana

57. Sairanix

58. D3AD

59. pajakus

60. slout

Pierwsza Techniczna Closed Beta

13 listopada start godz. 14.00 - koniec 16 listopada.

Skyforge - Demo Trailer/Gameplay

O grze:

Wcielsz się w postać nieśmiertelnego wojownika, z czasem stajesz się bogiem. Starasz się o jak najwiekszą ilość wyznawców - im więcej, tym twoja postać może stać się silniejsza. Wyznawców można wysyłać na misje, rozwijach ich i czerpać z nich różne korzyści w tym dodatkowe nagrody. Najlepsi z najlepszych przejdą do legendarnych bogów i będą mogli wstąpić do Zakonu Strażników, który poprzez swoje decyzje może wpływać na świat gry.

W sumie będzie 8 regionow i w każdym będzie mozna zbudować własną świątynie. Będzie mozna mięc nawet setki tysięcy czy nawet miliony wyznawców. Z kilkoma z nich będzie można wchodzić w interakcje, będą to Bohaterowie. Będzie można ich wynająć. Każdy z nich posiadał będzie inną profesje - architekt, wojownik, uzdrowiciel itp.

Po ukończeniu danej misji twoi Bohaterowie nagrodzą cię reputacją i prezentami. Im więcej Bohaterów wysyłasz na misje, tym twoja reputacja wrasta, zbierasz więcej wyznawców, stajesz się legendarny. Dzieki czemu poza tymi nagrodami, otrzymujesz również bonusy mechaniczne np. zwiększone obrażenia zadawane przeciwnikom lub unikatowe zdolnosci (skille).

To wszystko wiąże się równiez z przybraniem Formy Boga, która bedzie czyms więcej niż buffem, tytułem czy innym wyglądem postaci. Po wybudowaniu świątyni, dzięki zwiekszającej się liczbie wyznawców, powstaną pomniki, statuy twojej postaci. W sumie będzie pięć poziomów światyń i tylko legendarni gracze, którzy uzbierają największą liczbę wyznawców, będą mogli dostać się na najwyższy, piąty poziom. Dodatkowo poza świątyniami, będzie można budować kaplice w każdym z ośmiu regionów, jednak nie w każdym naraz. Każda kaplica dodaje inne umiejetności naszej postaci.

Walka będzie polegać na unikach, ciosach combo oraz specjalnych, znacznie silniejszych atakach. Dzieki unikalnemu systemowi umiejętności mozliowść zmiany klasy będzie dostępna w kazdej chwili. W zależnosci od sytuacji na polu walki, bedzisz mogł wybrać najbardziej odpowiadająca ci klase.

W grze dostępe będą zarówno mniejsze instanje zamkniete jak i większe rajdy. Przykładem rajdu jest Inwazja Obcych, który odbywa się w kilku etapach - obrona przed najeźdźcą, atak statku obcych, konfrontacja z bosem. Rajdy pojawiać się będą losowo, a graczy poinformuje o tym system Boskiego Obserwatorium.

Gracze, którzy beda wyróżniać się najbardziej w bitwie z bosem, otrzymają dostęp do Mistrzowskiej Bitwy. Jest to rodzaj specjalnego rajdu, z nowym i silnieszm bosem. Najmniejszy bład w taktyce bedzie skutkował porażką, jednak wygrana oznacza unikatowe nagrody. Wynik tej walki bedzie miał wpływ na cały serwer np. tymczasowo zwięszony drop z mobów.

+1 czyli 8 osob.

Wyczekuje skyforge z niecierpliwoscia

Cześć ! Samodzielnie zapisałem się już do Bety i chciał bym się do niej dostać :D. Bardzo bym prosił o dopisanie mnie do twojej gildii i w razie czego namiary na tsa z którego potem przyszło by nam korzystać (o ile takowego macie) :D

Siemka. Jeśli możesz dopisz mnie do listy. :P

mnie także ; )

Siema, ja także się zapisuje. Do CBT również się zapisałem

Witam, też chciał bym się dopisać do grona osób chętnych zagrania w Skyforge z gildią

Też chętnie wypróbuję, możecie mnie dopisać ;p

Chętnie zagram, można dopisać :)

Dopisz i mnie ;)

Chętny ! proszę o dopisanie : ) Im Nas więcej tym więcej odkryjemy na becie !

Chętnie wypróbuje, poproszę o dopisanie.

dopisz :

Sokoren

Dejson

Dopisz i mnie również :)

Ziom dopisz mnie a co tam :)

Dopisz:

Har Kris

Witam ja również proszę o dopisanie

Mnie też śmiało możesz dopisać :)

Prosze o dopisanie mojej skromnej osoby:) pozdrawiam.

Mnie też proszę dopisać. :)