POMÓŻCIE MI OGARNĄĆ AK-47 itp

Witam :)

Zwracam się do was z prośbą pomocy (czyt. temat)... pooglądałem te parę filmików i cały czas te same triki (czyli strzelanie tym dwoma strzałami itp..), ale dalej mi nie wychodzi... tak wiem, że potrzeba do tego WIELKIEGO SKILL'a, ale no cóż.... może ta broń i itp nie są dla mnie stworzone.. Błagam pomocy :/

A sens i wszystko masz ustawione?

Witam Zwracam się do was z prośbą pomocy (czyt. temat)... pooglądałem te parę filmików i cały czas te same triki (czyli strzelanie tym dwoma strzałami itp..), ale dalej mi nie wychodzi... tak wiem, że potrzeba do tego WIELKIEGO SKILL'a, ale no cóż.... może ta broń i itp nie są dla mnie stworzone.. Błagam pomocy :/

Jak chcesz strzelac headshoty musisz pograc conajmniej 1-2-3 lat ...wczesniej nie masz co liczyc na co 2 kill 2 strzalami.

To nie, że broń nie jest dla Ciebie stworzona, tylko musisz potrenować celność, co innego jeśli 2x noga a 2x klata. Potrenuj celność na mapie w warsztacie, nazywa się bodajże aim_training_csgo (nie jestem pewien)

Podstawa to staranie sie celowania w głowe.. jak czekasz na kogoś i wiesz skąd sie wychyli to trzymaj tam celownik na wysokości głowy. jeśli wróg jest blisko pakuj full auto... jeśli średnio też full ale wątpie że takie ogarniasz. jeśli daleko to 1-2 strzały krok w bok... 1-2 strzały i krok w bok. oczywiście celując w głowe :) . Mozesz iść na aim dm np na mapie aim_redline.

A polecacie jakis dobry serw z tymi mapami ? Oczywscie Cs GO:D

Przy strzelaniu najlepiej przeciągaj lekko myszke w lewy dolny róg tak na wyczucie i gdy to ogarniesz to pierwsze 5 kul bd prosto w celowniku

wpisz w wyszukiwarce "aim dm" i najlepiej 128tick.

Ok dziekuje wam chlopaki ^^

Jako, że trochę wiem na ten temat
https://www.youtube.com/watch?v=G3jAOcjIBfk

Uwierz mi, po oglądnięciu tego i wielu próbach w końcu się nauczysz ;)

Witam :)

Zwracam się do was z prośbą pomocy (czyt. temat)... pooglądałem te parę filmików i cały czas te same triki (czyli strzelanie tym dwoma strzałami itp..), ale dalej mi nie wychodzi... tak wiem, że potrzeba do tego WIELKIEGO SKILL'a, ale no cóż.... może ta broń i itp nie są dla mnie stworzone.. Błagam pomocy :/