Cabal powrot

Witam chcialbym wrocic do cabala i chcialbym spytac czy warto?Jesli tak to wersja eu czy na?jak na NA z populacja czy sa polskie gildie i czy jest znosny ping do robienia combo?A do tego jakie sa najmniej popularne postaci na eu i na?

Ja polecam pograc na serwerze EU, jeśli znajdą się ludzie to sam z chęcią wrócę. Co jakiś czas się loguje i oglądam rynek, dużo osób powróciło do gry, nie raz nie da się wejść na jakiś channel.

Polecam EU na Jupku :D

tak ale na mercurym wiecej graczy:)

Wracam też ! :)

To wracajcie na EU - Mars, zapraszam! W końcu będę miał sensowny powód by powrócić do gry i z kimś pograć!!! :)

Również bym się pokusił :D

Ok, tak więc jeśli ktoś by się skusił na granie na serwerze Mars to prosiłbym pod tym postem o jakieś info, że taki serwer wybiera :P

No okej, MARS wybieram cie :D

//EDIT: Dlaczego akurat mars? Nie lepiej zacząć wszyscy od nowa tam gdzie jest najwięcej luda? :>

Ja polecam merkury sam tam gram ^^ 60% populacji to polacy 0 gimbusow no i co najwazniejsze niewazne czy turek niemiec czy wloch na merkurym polakow sie respektuje bo tutaj to my jestesmy najlepszymi graczami ^^

Co do populacji to w wekkendy czesto 50% serverow peka w szwach wiec jest z kim grac jest duzo lov characterow do expienia jak rowniez starych wyjadaczy co was za marne kilka alz na RH nawet do 190 wyexpia wiec tu niema problemu

Odradzam jupiter bo tam wszystkie haxy i zlodzieje z marsa i merkurego pouciekali jak mieli okacje

A co do serverow najwieksza populacje ma wlasnie MERCURY tylko ze wandalizatorka88 nas odwiedzila i ceny niektorych zapek sa kosmiczne ^^

Siema

I jak zebrała się ekipa do grania ?

Wczoraj zainstalowałem Cabala i z checia wróce do gry na mercurym może być od zera albo od innego etapu (mam 153 bl ale slabe itemy )

Jeśli ktoś chętny proszę podawać nicki

polecam na NA cabal 2x wiecej ludzi niz na mercu az milo sie gra:)

oprócz 2 tygodniowej premki NA nie oferuje nic co by zachęcało do gry tam ...
Zebrała się jakaś ekipa do gry na EU ??

Kiedy grałem w Cabala ale pro to ja nie byłem, bo grałem solo i stypa była, ale widzę teraz, że ludzi masa musi być to też wrócę, ale zacznę od nowa,

jaki serwer polecacie ? ;>

Polecam serwer mars, moge pomoc jeslo bedziesz mial problemy z czyms. NA nie przekonuje mnie calkowicie, wszystko zarabiac od poczatku..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

ja juz niestety nie pomoge koncze moja kariere z cabalem po dropnieciu juz wszystkiego co sie dalo niema sensu dalej grac jak najtanszy part dla mnie kosztuje teraz 15b+ bo to juz sa mitrile 14 amp +

pochwale sie troche najlepszymi dropami moze zacheci was to do farmienia bosow i dungow na potege

6x seh solo 5x pt

2x sehh -ic1 i rh

3x 14 amp part -bossty pi manticory

scrol sword amp hightes - item +7

archadium eof

jak widac nie mialem tylko dreja epaluetki ^^ ale ja dropnac graniczy z cudem tak wiec powodzenia wam ja wlasnie sellam swojego wizzka jak ktos jest zainteresowany dac mi 3 tysiace za postac xD to pisac PW ale raczej watpie trzeba bd sellac alz na allegro chociaz juz kilku turkow offerowali mi 25 euro za 1b ale z nimi handlowac jest niebezpiecznie

Tak wiec LUDZIE GRAC W CABALA! mam nadzieje ze pobijecie moje dropy ^^ i zarobicie wiecej

GL

A ile grales i na jakim servie?

A ja zapraszam na Jupitera, mam tam 56 level i ogolnie ide w achievementy, aby było co robić na end game. Jeżeli zdecyduje się ktoś nowy, mogę pograć z nim od początku i wszystko tłumaczyć. Mam za sobą 6 lat gry więc wiem co i jak. Jak coś pisać pod tematem albo na pw.

Pozdrawiam

A ile grales i na jakim servie?

prawie 2 lata

2x sehh -ic1 i rh

tylko fajnie , ze sehh nie droopi na ic1... -.-