Problem z instalacją

Witam, mam pewnie znany problem z instalacją gry, a mianowicie freez podczas dekompresji plików. Gra się ściąga i zaczyna wypakowywać pliki gry, lecz po 30% lub mniej wszystko się zwiesza i po resesie nie zaczyna od tego tylko ściąga mi pewną część od nowa. Czytałem fora, odpowiedzi na problemy, ale nic nie pomaga. Jak ktoś wie jak rozwiązać problem był bym bardzo wdzięczny.

Podstawa - masz wystarczającą ilość miejsca na dysku na instalację? (25-30GB żeby nie było problemów)

Jasne bez tego bym nie ruszył gry.

Zapory systemowe? Spróbuj wyłączyć na czas instalacji.

Glypha mam dodanego jako wyjątek, no ale spróbuje, anty-virusa i zaporę wyłączę. Chociaż nie jestem pewien czy to coś da.

Glypha zapewne już wielokrotnie przeinstalowałeś?

Nie nie próbowałem, myślisz że coś to pomoże ? I zapewne będę musiał znów ściągać wszystko od początku, :<

Nie nie próbowałem, myślisz że coś to pomoże ? I zapewne będę musiał znów ściągać wszystko od początku, :<

Miałem tak raz, że glyph każdorazowo wyrzucał mi wyjątek i musiałem go przeinstalować, żeby pograć. Coś mi świta w głowie, że po zaznaczeniu opcji można było usunąć Glypha, bez wyrzucania gier.

Jeśli nić z powyższego nie pomoże, to będziemy dalej kombinować ;)

Usunąłem go, na wszelki wypadek jeszcze raz ściągnę, wyłączę zaporę i antyvira i może coś to da.

No i lipa, znów się zacięło, mimo wszystkiego i tak nic nie pomaga.

No to myślimy dalej :) Jeszcze 2,5h w pracy, może coś wymyślę^^

Pojawia się jakiś komunikat? Cokolwiek? Daj najlepiej screena ze "zwiechy".

Jakiego systemu operacyjnego używasz?

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?30022-24-Fixes-for-ArcheAge-Crashes-Errors-Cryengine-3-Logo-Crash-Stopped-Working-Freeze-Low-FPS-Glyph-Textures-DLL-missing-D3Dx9

https://support.trionworlds.com/app/answers/detail/a_id/1737/~/archeage-patching-issues

Nic, żaden komunikat się nie pojawia, a screena nie dam bo nie zrobi się, przez zawieszonego glypha i system nie odpowiada.
Windows 7 Ultimate.
Tu nie chodzi o problem z patchem bo ściąga się normalnie tylko po tym jest rozpakowywanie i tu się pojawia ten problem>
Co do linków to z supporta robiłem chyba niemal wszystko, a na pierwszym linku nic nie pasuje.
Pisałem do nich ale widzę że jeszcze to potrwa :P

Cóż, jest jeszcze opcja ostateczna :) Reinstall systemu i wszystkich sterowników...

Gdzieś czytałem że i to nie pomogło :< I chyba nie podejmę się tego, szkoda mi czasu na jedną grę, najwyżej jakiś zamiennik znajdę :P

No szkoda, ale ja już niestety więcej pomysłów nie mam :(

Zobaczę co support odpisze, i jak coś pomocnego to się podzielę :P

Dzięki za chęci.

Witam, mam pewnie znany problem z instalacją gry, a mianowicie freez podczas dekompresji plików. Gra się ściąga i zaczyna wypakowywać pliki gry, lecz po 30% lub mniej wszystko się zwiesza i po resesie nie zaczyna od tego tylko ściąga mi pewną część od nowa. Czytałem fora, odpowiedzi na problemy, ale nic nie pomaga. Jak ktoś wie jak rozwiązać problem był bym bardzo wdzięczny.