Parę pytań dotyczące gry

Witam, jak wiadomo Star Wars The old Republic jest dostępne na Originie za darmo w pełnej wersji gdy.

Jakoś mam ochotę przetestować tytuł ale nie jestem do końca przekonany czy warto i mam kilka pytań.

1. Populacja.? Jak wygląda sytuacja na "serwerach" czy jak to jest podzielone.

2. P2W? odczuwalne czy brak ?

3. Rozwój postaci, jak wygląda ?

4. Warto zagrać ?

1.Ludzi jest sporo w miescie jak bedziesz to widać aż przeludnienie ;) ogolnie gra nadal nieźle sie trzyma


2. Bez abonamentu masz demo.. Do 40 levela pograsz ale potem odczuwasz capa na golda itp / limity na dungi i pvp.. wypada mieć to 30zł na miesiac ( jak w tibii )


3.4 klasy każda po 2 subklasy. po 3x drzewka umiejetności .


4. Jeśli lubisz klimat SW i nudzisz sie jak najbardziej ; )


Dokładniej to tak wygląda.

1. Najbardziej zaludnionym serverem EU jest Red Eclipse. Bardzo dużo ludzi spotkasz na Imperial/Republic Fleet. Planety-Stolice frakcji są oblegane zazwyczaj przez nowych graczy. Wraz z dalszym etapem gry na planete masz zawsze ok 50-70 graczy. Zależy jaka pora. Zapewniam Cię, że zawsze znajdziesz też ludzi na dungeone, zwane tam jako Flashpointy. Masz do dyspozycji bardzow wygodny groupfinder gdyż przenosi Cię z obojętnie jakiego miejsca na flashpointa.

2. P2W... hmm f2p może grać do 50 lvl, ma różne ograniczenia dot. niektórych nagród za questy. Nie jest to gra p2w. Kredyty za walute są drogie na Allegro i Ebayu, a własnej fortuny można dorobić się na crafcie. Eq również nie kupisz najlepszego za kredyty, jedynie co to hardmodowe relici, enhancementy, implanty, etc. Najważniejsze itemki z poziomu nightmare operacji dostaniesz je tylko i wyłącznie z operacji, tak samo jak armoringi z bonusem setowym. Jedyne za co płacisz to Abonament oraz jeżeli masz chęć posiadania jakichś rzeczy wyglądowych to możesz kupić walutę z IS Cartel Coins. Te rzeczy z Cartel Marketu możesz kupić też za kredyty na Galactic Trade Network (rodzaj ah)

3. Tak jak kolega napisał powyżej, każda klasa cechuje się dwiem drogami rozwoju po trzy drzewka (3x dps, 2x dps + 1x healer, 2x dps + 1x tank)

4. Według mnie tak, Star Wars The Old Republic to nie jest wymagająca gra. Jeżeli znajdziesz dobrą ekipę która Cię poprowadzi to zajdziesz daleko. Jeżeli masz więcej pytań to zapraszam na pw. Polecam Red Eclipse i frakcję Imperium, ze względu na sporą ilość graczy oraz sporą ilość polskich gildii. Osobiście mogę Ci polecić kontakt z gildią Mroczny Legion. Obecnie bodajże największa polska gildia pod względem graczy Casualowych, ale też posiadają grupę progressową. Dobry klimat, pomocni ludzie.

Witam, jak wiadomo Star Wars The old Republic jest dostępne na Originie za darmo w pełnej wersji gdy.

Jakoś mam ochotę przetestować tytuł ale nie jestem do końca przekonany czy warto i mam kilka pytań.

1. Populacja.? Jak wygląda sytuacja na "serwerach" czy jak to jest podzielone.

2. P2W? odczuwalne czy brak ?

3. Rozwój postaci, jak wygląda ?

4. Warto zagrać ?