Tatuąż Tattau

Witam chciałbym wiedzieć czy jest możliwość zrobienia gdzieś w Warszawie takiego Tatuażu jak Tattau bo chciałbym go sobie zrobić i mam pytanie za ile by było coś takiego i tak chcę ten tatuaż mieć na zawsze na prawej ręce. Jeśli chodzi o rodzaj tego Tattau ja miałoby wyglądać to mam nadzieję na taki wygląd jak w Far Cry 3.

zenek,

po pierwsze, interpunkcja. Albo chociaż tnij ten słowotok na krótkie zdania.

Jeśli chodzi Ci o tatuaż (ang. Tattoo, lub też z polinezyjskiego tattau) igłowy tzw. prawdziwy, to cena takiego zależy od rozmiaru, trudności wykonania, miejsca wykonania oraz oczywiście od studia.

na prawej rece... jezeli chodzi ci o rekaw to wyjdzie jakos pare tysiecy. jezeli zwykly tatuaz, nieduzy na kawalek przedramienia czy bicka, zamkniesz sie w tysiacu.

Są to kosztowne tatuaże ponieważ są szczegółowe ? hm może to złe słowo ale dość sporo pracy przy tym jest. Myślę że cały rękaw by wyszedł koło 2k ? to zależy od studia na pewno nie idz do R&R tattoo płacisz za ich własny wymysł o swojej marce... tak naprawde mają przeciętnych artystów ja obecnie tatuję się w Stone Head we Wrocławiu małe studio spoko ekipa cenowo przyzwoicie a i jakościowo super.

@up

nie wiem gdzie zrobisz rekaw za 2k. chyba w jakims ledwo otwartym studio, w ktorym tatuazysta dopiero co kupil pierwsza maszynke :D

Jak poszukasz to znajdziesz. Jeszcze jak już jesteś stałym klientem to też rabaty można wyrwać :)

Witam chciałbym wiedzieć czy jest możliwość zrobienia gdzieś w Warszawie takiego Tatuażu jak Tattau bo chciałbym go sobie zrobić i mam pytanie za ile by było coś takiego i tak chcę ten tatuaż mieć na zawsze na prawej ręce. Jeśli chodzi o rodzaj tego Tattau ja miałoby wyglądać to mam nadzieję na taki wygląd jak w Far Cry 3.