Szukam osob do wspolnej gry

Hej,

pisze do was w sprawie jak w temacie.

Swego czasu gralem na pewnym serwerze, nazwy chwilowo nie pamietam(na pewno US), posiadam tam Warforged(8Wiz) po reinkarnacji(1Rogue/19Wiz Drow) wszystko na F2P.

Zglaszam sie do was z prosba o wskazanie serwerow europejskich na ktorych gracie, badz wiece, ze frekwencja jest najwieksza. Miloby bylo grac z jakas ekipa. Do tej pory praktycznie wszystko robilem solo, niestety sa takie zadania, ktorych niewazne jak bardzo zaopatrzony i przebiegly bys byl, nie zrobisz.

Bez problemu rozpoczne gre od nowa, jestem w stanie zagrac wszystkim(najchetniej czarodziejem/lotrzykiem).

Wybaczcie za brak znakow diakrytycznych, chwilowy problem.

Właśnie pobieram, mam tam jakąś postać, jak jesteś chętny do wspólnej gry to pisz.

Właśnie pobieram, mam tam jakąś postać, jak jesteś chętny do wspólnej gry to pisz.

Poczytałem trochę, wyszło na to, że serwery europejskie umarły wszystkie.

Proponuję grę na Ghallandzie.

Nick Allekta, po weekendzie(jak wrócę) odezwę się dogadamy się bardziej precyzyjnie;)

Pozdrawiam.

Na Cannith już nikt nie gra? Z tego co wiem tam zawsze było najwięcej polaków + tam mam 4 Rangera, ale jeśli tak mówisz to chętnie zagram na innym.

W sumie sprawdzałem na http://ddoracle.com/Traffic.html ilość graczy, masz rację na Cannith jest obecnie najwięcej logujących się.

Możemy tam spróbować.

Najważniejsze to się dogadać.

Mam Rangera na 4 lvl, nick: Heshu Obiezyswiat xd

Witajcie!

Zapraszam was serdecznie do nowo powstałej podsekcji Dungeons & Dragons Online która należy kampanii Neverwinter Online w multigamingowej grupie Celestial Lust!

Właśnie rekrutujemy graczy by móc wspólnie przemierzać świat Eberron.
Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam do mnie na PW a podam wszystkie ważne informacje:)

Dołączam dzisiaj :)

I co? Gra ktoś w końcu?

Hej,

pisze do was w sprawie jak w temacie.

Swego czasu gralem na pewnym serwerze, nazwy chwilowo nie pamietam(na pewno US), posiadam tam Warforged(8Wiz) po reinkarnacji(1Rogue/19Wiz Drow) wszystko na F2P.

Zglaszam sie do was z prosba o wskazanie serwerow europejskich na ktorych gracie, badz wiece, ze frekwencja jest najwieksza. Miloby bylo grac z jakas ekipa. Do tej pory praktycznie wszystko robilem solo, niestety sa takie zadania, ktorych niewazne jak bardzo zaopatrzony i przebiegly bys byl, nie zrobisz.

Bez problemu rozpoczne gre od nowa, jestem w stanie zagrac wszystkim(najchetniej czarodziejem/lotrzykiem).

Wybaczcie za brak znakow diakrytycznych, chwilowy problem.