POE - Wspólna zabawa :)

Witam, jak w temacie szukam ludzi którzy mają ochotę pobawić się w POE , aktualnie gram na lidze Standard, Ale posiadam też inne postacie na różnych ligach, lecz najfajniejsza zabawa była by na standardzie gdzie mam mase itemów jak i spelli, więc kto chętny to zapraszam , pomogę, wytłumaczę, TS3 Też jest jak by co :)


W grze nick EssaSkurwysynu

Będe dzisiaj grać pewnie od 18-19 do godzin nocnych

Pozdrawiam i zapraszam ludzi chętnych na dobrą zabawe!!: )

Lvle postaci , od małego do ponad 70 :)

Jedyne kryteria , to kultura osobista :)

Nie będę zakładał nowego tematu szukam osób do wspólnej gry na lidze rampage ewe. Standard.

Na Rampage mam witch 30lvl mogę zacząć od nowa jeśli ktoś chce zacząć od zera :D

nick ing StormMag albo tutaj w temacie :D

Ja z chęcią zacznę od nowa. Mam 30lvl na standardzie.

Byłbym chętny do zagrania od nowa, tzn dla mnie byłoby dopiero rozpoczęcie grania w POE więc fajnie jakby znalazłby się ktoś kto by wytłumaczył co i jak :)

Odświeżam :)


nick EssaSkurwysynu , AlmostDied w razie w pomoc gwarantuję :)

Właśnie sciągnąłem poe i chciałbym pograć od nowa jestem dostępny dopiero od godziny 19 +

jakis 30lvl + chetny na party czasami??

Z chęcią z wami pogram ale rzadko grywam (brak czasu)
mam marauder'a 50+ duelist'e 40+ oraz teraz najwięcej gram na ranger'ce 40+

61 na standardzie o nicku ladyhandlarz ranger split arrow+pierce flat damage poleca sie do wspólnej gry :D.Mogę pomóc, mam troche itemków dobrych na zbyciu także jak co to zapraszajce

Witam, jak w temacie szukam ludzi którzy mają ochotę pobawić się w POE , aktualnie gram na lidze Standard, Ale posiadam też inne postacie na różnych ligach, lecz najfajniejsza zabawa była by na standardzie gdzie mam mase itemów jak i spelli, więc kto chętny to zapraszam , pomogę, wytłumaczę, TS3 Też jest jak by co :)


W grze nick EssaSkurwysynu

Będe dzisiaj grać pewnie od 18-19 do godzin nocnych

Pozdrawiam i zapraszam ludzi chętnych na dobrą zabawe!!: )

Lvle postaci , od małego do ponad 70 :)

Jedyne kryteria , to kultura osobista :)