Gildia pomoc w grze

Witam . Otóż dzisiaj dopiero co pobrałem rifta i już na wstępnie chciałbym dołączyc do jakiejś gildii gdzie wszystko mi wytłumaczą pomogą i wgle jak wbije jakiś lv będziemy coś razem raidowac ;) Minusem mojej gry jest to że nie zawsze moge korzystac z tsa i nie zawsze będe grał ;) Czasami cały tydzień czasami wgle ;) Zna ktoś może taką gildie która mimo tego mnie przyjmie i pomoże ? I jaki serwer wybrac do gry z Polakami ? :>

Steel and Magic dziennie ok 30 osób online na ts3 ok 10-15

Fujivarr a masz jakis kontakt do nich?

Steelandmagic.pl zapraszam :)

Szukam mmo na dłuższy czas ;) Rift jest dobry?

b.dobry, do tego wychodzi nowy dodatek wiec bedzie co progressować :)

Oo kiedy wychodzi ? i właśnie gdzie znajde takie nowinki że niedługo coś wychodzi albo coś się dzieje w rifcie po polsku ?

Wychodzi w środę :)

Ogólnie większe apdejty wychodzą co kilka miesięcy. Zazwyczaj jest głośno jak jak zbliża się premiera :)

A ta Gildia Na jakim serwie urzęduje?? Bo gram n Bloodrion coś takiego ;P

Gelidra.

Aha, a to jakiś lepszy serwer czy coś? Bo szczerze powiedziawszy gram na Blood bo grałem tam kiedyś, jak tylko wyszedł w f2p i w sumie nie wiem jak jest teraz.

Bo pamiętam jak ta gildia urzędowała właśnie na Blood.

Blood to serwer pvp. A gildia jako gildia jest bardziej nastawiona na progress pve, no i przenieślismy się n gelidre głównie z powodu braku ludzi ;)

Server: Gelidra
Frakcja: nie ma znaczenia.
Zapraszam do składania podań ingame. Albo do Lightinx, Jilla, Maqmba, Kazeshin, Ariot, Caroway, Mouria

Witam . Otóż dzisiaj dopiero co pobrałem rifta i już na wstępnie chciałbym dołączyc do jakiejś gildii gdzie wszystko mi wytłumaczą pomogą i wgle jak wbije jakiś lv będziemy coś razem raidowac ;) Minusem mojej gry jest to że nie zawsze moge korzystac z tsa i nie zawsze będe grał ;) Czasami cały tydzień czasami wgle ;) Zna ktoś może taką gildie która mimo tego mnie przyjmie i pomoże ? I jaki serwer wybrac do gry z Polakami ? :>