Pracujący szuka

Witam, Siemka i czołem.

Szukam:

* Graczy pracujących.

* W wieku minimalne 18 wiosenek.

* Casulowych graczy, ale czasem można przycisnąć jak żona pozwoli.

* Ludzi z dużym dystansem do własnej osoby.

* Dowcipnych, lecz bez przesady. Nie szukam klauna.

* Lubiących anime. Tutaj również bez przesadyzmu, nasze realia też są ciekawe.

* Lubiących muzykę radiową jak i nowoczesna ( Techno, Trance, Eska itp. ).

* Lubiących opowiadać o swojej pracy jak i o swoich życiowych przygodach.

* #Must have# Diablo 3 + RoS , Warframe i chęć do grania. Inne tytuły też wchodzą w grę o ile mnie zainteresują.

Oferuję:

* Komunikatror Team Speak 3 ( prywatny ).

* Swoją nudną skromną osobe ^^

Zainteresowani otrzymają namiar na ts3 wiadomością prywatną. Wymagam minimalnie 50 postów u opponentów. Tak, tak wiem więcej niż ja posiadam. Jakieś wyjątki? Ciekawa wiadomość na priv :)

to już chyba prościej zdobyć prace na kierowniczym stanowisku :D

Możliwe, ale lepiej szukać w ten sposób i pograć z kimś normalnym w końcu :) Z reguły brało się kogo popadnie i ekipa trzymała max tydzień czasu. Nie liczę na super przyjaźnie czy cóś xD Po prostu na kumpla od wspólnego wieczornego grania, bo jak wiadomo granie samotnie to tak naprawdę nie granie.

Myślę że lepiej poszukać już w danej grze, bo takie anonse hmm są z deka dziwne :P
Osobiście nie miałem z tym nigdy problemów zawsze w każdej grze znajdzie się grupa fajnych ludzi gildia itp z którą można sie za***iscie bawić.
Chociaż akurat w D3 lub warframe faktycznie ciężko.
Ja głównie grałem w wowa gw2 i inne open worldy

Zanudzisz się szukając charakteru dopasowanego do swojego. Jaka to będzie rozmowa, dyskusja, kiedy będziecie sobie przytakiwać nawzajem i opowiadać, co się działo w tramwaju?

@Siemierz

Ciężko dlatego tutaj napisałem ten "anons" ^^ Open worldy już nudzą powoli, wole posiekać kogoś w zamkniętym pomieszczeniu ;)

@GorkyFactory

Choćby nawet. Nawet nie wiesz ile dzieję się ciekawego w komunikacji miejskiej ^^

Chętnie bym z tobą pograł, ale nie w te tytuły które podałeś :)

Podaj tytuły które Cie interesują. Hmm strzelam < myśli > ... Dragon Nest ? :)

Wy macie grać razem czy tworzyć brasilijską telenowele?

Chociaż sie nie dziwie, jak podałeś pewna gre gdzie nic sie nie robi, która jest nudna sama w sobie, to i rozmowy na tsie są ciekawsze...

Nie rozumiem dlaczego chodzenie do pracy jest wyznacznikiem przynaleznosci...

Wole novele produkcji argentynskiej ^^ Ze niby D3 nudzi? Rzecz gustu. Jak jest sie fanem hns to inaczej sie spoglada na pewne tytuly.

@Owca

Bo taki czlowiek ma wiecej oleju w glowie, po za tym wiekszosc pracujacych konczy prace o 15 wiec latwiej sie zgrac.

ps. spiacy jestem. Znaki PL off.

Jestem fanem i niestety potwierdzam - nudzi. Nie ma to zupełnie podjazdu do d2 a szkoda :(

Proponuje ArcheAge i możemy grać ;)

22 lata, praca, full rodzina, lubię anime. W razie czego pw.

Cześć! Zapraszam do Dekarona :) gildia POZAPRAWEM wiek ludzi od 17 do 62 lat (większość jednak to ludzie 30+ z rodzinami i obowiązkami :) mamy ts i bywa że tam siedzimy, czasami ciśniemy ale poza tym to się bawimy

Jeśli szukasz kogoś do Diablo III napisz do Ajrona. Ma własną gildię w grze i sam gra non stop. Ma już chyba ponad 1k godzin nabite tam.

@Devciula

D3 nudzi jak grasz solo. Z dobra ekipa i ts3 gra nabiera koloru.

@Oynoki

AA nie przypadl mi do gustu. Na sile wbilem 40lvl. Niby cos nowego a jednak to nie to. Po za tym trion idzie w zla strone faworyzujac placacych.

@Inermen

Czas swietnego Dekarona juz przepinal. Zapewne jestescie fanami tego tytulu, wiec gracie z sentymentu. Ja bylem zwyklym plajerem ktory przeszedl obojetnie kolo tej gry. Znalem pare osob co w samych superlatywach opowiadali o Dekaronie, stad moje okreslenie "swietnego". Tak wogole dzieki za zaproszenie, milo mi.

@Blaumro

Dzieki za info. Sprawdze polecanego kolege. Licze ze tlumow tam nie ma bo nie lubie masowek.

Tak z innej beczki :D Ktos z Was tez dzis pracuje po godzinach?:(

Ps. Dzieki za zgloszenia na pw. Licze na wiecej takich ciekawych ludzi:)

Ps2. Z kolega na pw wybralismy metina2. D3 i Warframe ida na drugi plan.

Czyli, wszystkie osoby nie pracujące, nie mają oleju w głowie? No to ładnie po 95% tego forum pojechałeś... W tym po samej administracji xD

To, że ktoś się uczy nie oznacza, że nie może grać po 15... I nie oznacza to, ze osoba mająca 15 lat nie będzie więcej sobą reprezentowała niż nie jedna osoba mająca 2x lat... Wiec ten wyznacznik wydaje sie śmieszny i szok, że osoba twojego pokroju, która uważa się za mądrzejsza od innych gdyż pracuje pokazała tak niski poziom... Szkoda... Jednak, jak zniży się do poziomu tych nie pracujących to jeśli zarzucił bys jakiś fajny tytuł może więcej osób się zleci...

Oczekuje warna dla osoby wyzej za spam. Zobaczymy czy administracja jest kompetentna czy pouczaja tylko newbe uzytkownikow a reszta bywalcow jest bezkarna.

Temat sluzy do szukania graczy a nie zaleniu sie co lezy komu na sercu. Takie mam wymogi i juz. Znalazly sie takie osoby o dziwo oO .

Ok, zarzucam fajny tytul. Metin 2 Gameforge, serwer Negros. Wczoraj na tsie byly w sumie 3 osoby i gralo sie mega przyjemnie. Gra nie jest wcale dla gimbusow.

@ Hiramatsu

Nie grałem w diablo 3 solo, tak samo jak w d2. Ta gra po prostu nie ma podjazdu do dwójki i nudzi. No chyba że ktoś na siłę szuka sobie powodów do dalszej gry.

D3 powinno wygladac jak PoE. Takie moje zdanie. Ok wracamy do szukania graczy :)