Metin2 Global Chętni do gry

Cześć wszystkim zainteresowanym tematem. Wraz z jednym z użytkowników forum szukamy kompanów do gry w Metin2 na globalnym serwerze sami mamy zamiar dzisiaj kolo 20.00 a 20.30 zacząć grę od zera. Jeżeli był by ktoś chętny pisać pod tematem :)

Królestwo Shinsoo (czerwoni)

serwer do ustalenia.

Dawno nie grałem w metina 2 więc się pytam. Global czyli ten oryginalny metin 2?

Tak oryginalny. :)

Królestwo w jakim będziemy grać to Shinsoo (czerwoni)

Coz, zawsze ciaglo mnie do bezmozgiej sieczki :) Jak cos jestem tym "uzytkownikiem" forum. Klasyka w prostym wydaniu... Czy to nie jest piekne?hehe Ustalilem z Nomadem ze gramy po stronie czerwonych.

Tak jeszcze tylko serwer został do wyboru ktoś jakieś propozycje ?

siemka może zaczniecie grać na Metin2.sg to też jest global :) teraz jakoś na dniach mają dodać PL język do gry :)

i on jest o wiele lepszy od globala PL zobaczcie se prezke na MPC ja też właśnie będę zaczynał na nim jak coś to piszcie pw

Global czy priv? Z tego co wiem Metin PL jest jednya oficjalna wersja na swiecie. Przegapilem cos? Kiedy dokladnie ma byc tam j.polski?

Odradzam ze szczerego serca Global. Nie ugracie z kasą, nie mówiąc o ludności IS. Polecam jakiś dobry, stabilny, prywatny serwer

@Hiramatsu proszę masz tu link do prezentacji tylko jest ona z 2011 :) ale na yt możesz sobie obejrzeć z tego roku :)

jest to global tylko że Singapore prowadzony przez Firme TEC iNTERACTIVE :) mają licencje na metina2 :)

dokładnie nie wiem dowiedziałem się że na dniach

Edit: zapomniał bym http://www.mpcforum.pl/topic/483537-dyskusja-metin2sg/

@Tsubaki

Bez kasy tez cos tam mozna ugrac. Lecz my raczej nie planujemy topki hehe Pogramy dla swietnego systemu walki i klimatu. Moze nawet pokusimy sie o gildie. 4fun przede wszystkim.

@Danio

Wroce z pracy to obczaje.

Smialo, gra nie jest najgorsza. Ts3 oczywiscie jest.

A jak wyglądało by to wspólne granie? Expienie tylko i wyłącznie razem, czy samowolka i czasem jakieś pt?

Nie jestem wrozbita ale licze na wspolna gre i pomoc nawzajem. W koncu MMO :) Ale tak ogolnie nikt nikomu nie bedzie narzucal sztywnego schematu grania.

Na początek wspólny exp misje itp itd to na pewno wzajemna pomoc czy coś a później gildia może :)

Ok, wrocilem z pracy. Zainteresowani pisac pw o namiar gg i ts3. Aktualnie pobieram wersje od Gameforga, ale rowniez zassam wersje polecana przez kolege Daniofordona :)

Ktoś jeszcze chętny gramy we 3

Sura WP

Woj Mental

Ninja Dagger

Przydał by się jakiś buff :D Wbijać śmiało mamy dopiero +/- 18lvl ale ciągle rośnie :D

@EDIT. !! SERWER !! NEGROS !! CZERWONI !!

Aktualnie jest nas 5 osob. Klasowo sie uzupelniamy, lecz szukamy wiecej wiary do prania gimbazy ^^ Srednia lvlowa 20lv +/-.

Gramy codziennie w godzinach popoludniowych az do samej nocki. Z regoly expimy/grindujemy w pt 5os.

Sa tutaj jeszcze fani metka?:)

Dołączyl bym sie do gry jesli mozna jeszcze.Podajcie nicki jakie macie zebym mogl was w grze odnalesc.

Flokii , DalejSzaman , Hiramatsu , Kor4leon , Mindorii :)

Jedyny minus tegoserwera ze jest on najstarszy i ceny sa wysokie.