Nie działający przycisk PLAY

Witam,

wczoraj ściągnąłem TERE i niestety po zainstalowaniu zalogowałem się i klikając przycisk PLAY ( jest czerwony) nic się nie dzieje. Wszystko mam włączone jako administrator, naprawa launchera też nie działa... co zrobić ?

Ja naprawdę nie chciałem tego pisać... Masz dobrze podłączoną myszkę?

warn_ico.png
Spam ~ blaumro

Kiedyś dawno temu jak ściągnąłem tere miałem podobny problem. Rozwiązałem go ściągając grę od nowa. 2 razy. za ostatnim razem podziałało, ale nie wiem od czego to zależy. Możesz spróbować w ten sposób

A pisze coś na pasku progressu w stylu "applying patch"?

miałem coś w tym stylu, ale już nie pamiętam jak rozwiązałem :D.

próbowałeś wziąć od kogoś launchera i podmienić ?

Trzeba sprawdzić czy będzie działać jak zainstaluje znowu ... jak ściągnę to napiszę ;)

Dalej nic nie działa, po ponownym zainstalowaniu jest to samo .. chryste !!! Ma ktoś inne propozycję ?

http://support.enmasse.com/tera/unable-to-download-retrieve-manifest-or-metafile

Szkoda, że gf nie robi czegoś takiego samego. Oczywiście na forum jest, ale w gąszczu tematów.

Witam,

wczoraj ściągnąłem TERE i niestety po zainstalowaniu zalogowałem się i klikając przycisk PLAY ( jest czerwony) nic się nie dzieje. Wszystko mam włączone jako administrator, naprawa launchera też nie działa... co zrobić ?