Szukam tytułu pewnego mmo

Witam

Od paru dni prubuję przypomniec sobie tytuł pewnego mmo, w które kiedys grałem i chciałbym powrocić. Jednak nie moge sobie przypomnieć co to było. Jedyne co wiem ze była to gra oparta na pvp, wchodziło się w mecz i walczyło. Były dwie druzyny niebieska i czerwona a na koniec zabijało sie jakiegos golema danego teamu (dokładniej nie pamietam) Z klas co pamiętam to ork z młotkiem,koleś z mieczem dwurecznym, łuczniczka, wojowniczka z dwoma mieczami, i mozliwe ze cos w stylu takiego małego maga ( jak vaigar ale nwm czy to mylę z jakąs inna grą). Dodatkowo za kasę kupywało sie armora który rożnił sie kolorem (srebrny,złoty itp). Moze ktoś cos skojarzy i podpowie. Będe wdzięczny.

Tak mi się zdaje że to będzie Panzar.

WitamOd paru dni prubuję przypomniec sobie tytuł pewnego mmo, w które kiedys grałem i chciałbym powrocić. Jednak nie moge sobie przypomnieć co to było. Jedyne co wiem ze była to gra oparta na pvp, wchodziło się w mecz i walczyło. Były dwie druzyny niebieska i czerwona a na koniec zabijało sie jakiegos golema danego teamu (dokładniej nie pamietam) Z klas co pamiętam to ork z młotkiem,koleś z mieczem dwurecznym, łuczniczka, wojowniczka z dwoma mieczami, i mozliwe ze cos w stylu takiego małego maga ( jak vaigar ale nwm czy to mylę z jakąs inna grą). Dodatkowo za kasę kupywało sie armora który rożnił sie kolorem (srebrny,złoty itp). Moze ktoś cos skojarzy i podpowie. Będe wdzięczny.

Ta gra to Rakion :]

Witam

Od paru dni prubuję przypomniec sobie tytuł pewnego mmo, w które kiedys grałem i chciałbym powrocić. Jednak nie moge sobie przypomnieć co to było. Jedyne co wiem ze była to gra oparta na pvp, wchodziło się w mecz i walczyło. Były dwie druzyny niebieska i czerwona a na koniec zabijało sie jakiegos golema danego teamu (dokładniej nie pamietam) Z klas co pamiętam to ork z młotkiem,koleś z mieczem dwurecznym, łuczniczka, wojowniczka z dwoma mieczami, i mozliwe ze cos w stylu takiego małego maga ( jak vaigar ale nwm czy to mylę z jakąs inna grą). Dodatkowo za kasę kupywało sie armora który rożnił sie kolorem (srebrny,złoty itp). Moze ktoś cos skojarzy i podpowie. Będe wdzięczny.