RaF - Jak to działa

Witam, Mam pytanie : Mógłby mi ktoś wyjaśnić mniej więcej jak działa RaF ? Szukałem czegoś na ten temat, ale nie jest to jakoś szczególnie wyjaśnione.

Chodzi mi m.in. o to, czy jeśli mój znajomy ( Recruit ) doładuje sobie konto na miesiąc to czy ja również dostanę miesiąc gry za darmo.

Tak, dostaniesz jednorazowo.

Tak, dostaniesz jednorazowo.

Tylko jednorazowo ? :/

No chyba nie za każdym razem.

A mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć ? Bo normalnie pisze - Jeśli rekrut zakupi miesięczny abonament, to i osoba rekrutujaca dostaje miesiąc za darmo. Nie pisze tutaj nic, że jest to jednorazowego użytku.

30 dni za 1 zaproszonego, zaprosisz kogos innego, to od niego tez dostaniesz 30 dni.

A limit na te zaproszenia jakiś jest ? Czy moge sobie zapraszać tylu ludzi ile tylko chce ?

Czy RaF nie został wyłączony? Bo mi jakiś czas temu na battle.net zniknęła ta opcja.

Możesz zapraszać tyle ile chcesz, ale żebyś dostał miesiąc grania, musi ta osoba kupić bc i konto na miesiąc.

@up nie został. Kliknij "o" i tam masz.

RaF działa tylko i wyłącznie przez 90 dni, exp 3x gdy expicie razem w party, jeżeli gracie oddzielnie to nie zadziała. Po doładowaniu konta zapraszający powinien dostać 30 dni + jakiegoś mounta albo peta.

Osoba zaproszona co 2 lvle może dać 1 lvl osobie zapraszającej, nie działa to na odwrót. Podarowanie lvla działa tylko gdy masz większy lvl. To chyba większość podstawowych informacji o Rafie.

A no i zapomniałem dodać że możecie raz na godzinę albo dwie przeteleportować towarzysza broni do siebie.

Edit: RaF działa do 85 lvla

Przydatny link: https://eu.battle.net/support/pl/article/zrekrutuj-przyjaciela

Pytanie ode mnie czy RAF jest uzależniony w jakiś sposób od kraju? Jeśli mieszkam w Holandii, ale bywam w Polsce, to czy zaproszenie Polaka do RAFU jest możliwe?

Edit: przepraszam za offtop, ale praktycznie zamknąłem własny temat - więc zadam krótkie pytanie tutaj. Jaki server? Na Burning Legion kolejki po 3000 osób, więc nie wiem czy jest sens się pchać

Możesz mieszkać w Holandii a kolega w Japonii, byle byście grali na tym samym serwerze.

Nie muszą grać na tym samym serwerze, ważne jest aby grali w tym samym rejonie, np. Europa.

Witam, Mam pytanie : Mógłby mi ktoś wyjaśnić mniej więcej jak działa RaF ? Szukałem czegoś na ten temat, ale nie jest to jakoś szczególnie wyjaśnione.

Chodzi mi m.in. o to, czy jeśli mój znajomy ( Recruit ) doładuje sobie konto na miesiąc to czy ja również dostanę miesiąc gry za darmo.