RetroStax uwaga na oszusta

Witam. Chciałbym ostrzec przed użytkownikiem RetroStax, od którego zakupiłem cs:go i nie udostępnił mi go.

Pozdrawiam i proszę bez zbędnego spamu.

Witam. Chciałbym ostrzec przed użytkownikiem RetroStax, od którego zakupiłem cs:go i nie udostępnił mi go. Pozdrawiam i proszę bez zbędnego spamu.

Ja bym proponował zrobić jakąś listę oszustów, tak aby zapobiegać niż leczyć. Chociaż każdy swój rozum ma, umie rozróżnić dobrą transakcję od złej.

A no przydało by się ogarnąć temat z takimi przypadkami by ludzie nie musieli tworzyć tematu dla każdego złodzieja z osobna.

Po co taki temat bzdura ...

Jedynym dobrym sposobem na to by nie zostać oszukanym to NIE BYĆ idiotą ;)

Ja wymieniałem/ skupywałem wiele razy i nikt mnie nigdy nie oszukał róbcie to z głową.

Kolejny już bezwartościowy temat oszukanego Trolla porażka.

Smierdzial mi paskudnym gimbusem od zawsze! Teraz na forum go juz nie zobaczymy pod tym nickiem.

Co innego jak oszukuje gosciu z 1 postem, co innego jak ktos jest taka perfidna wyrachowana swinia, bo taka sytuacja kwalifikuje sie do robicia ryja o kraweznik,

Jak masz dowody to policja i przyszpil smierdzacego gimba!

I znów padło słowo POLICJA proszę cię sądzisz że zareagują i zamkną go /znajdą? ... Buhaha masakra zamknijcie ten temat ;P

Tacy ludzie powinni dostawać bana na IP i tyle. Temat o oszustach to nie za dobry pomysł, chyba że kupujący miałby niezbite dowody na to, że został oszukany (np. fotki, ale od początku transakcji, a nie zdanie wyrwane już po zakończeniu). Jak ktoś śledzi forum i takie tematy, to wie, że nie zawsze wina była po stronie sprzedającego.

Jak masz dowody na kradziez / oszustwo to Policja musi zareagowac. Chyba, ze wszystko bylo na slowo no to juz trudno. Nie wiem co Cie tak bawi, myslisz ze tylko Ty masz w domu komputer i sie na nim znasz, lepiej niz policyjny informatycy ??

I znów padło słowo POLICJA proszę cię sądzisz że zareagują i zamkną go /znajdą? ... Buhaha masakra zamknijcie ten temat ;P

Ta twoja sprzeciwiająca się wszystkim postawa broniąca oszusta wywołuje u mnie nie małą dezorientację. Nie wiem jak ty, ale my oszustów nie lubimy. Broniąc go - stajesz się nim samym. Więc albo nie zostałeś nigdy oszukany, albo sam to robisz. Poza tym, oszustwo to oszustwo. A słowo "POLICJA" jest akurat w tym przypadku jak najbardziej zamierzone i słuszne. Może nie jest to oszustwo na szeroką skalę, ale gdy dostanie mandacik czy jakąkolwiek inną formę kary, od razu zmięknie. Jestem za zgłaszeniem takich jednostek. Nazywajcie mnie konfiturą, ale taki jest obywatelski obowiązek. Jeżeli ktoś nigdy nic nie zgłaszał na policji, to z czasem to zrobi, gdy z piwnicy zniknie rower. Ciekawe, czy wtedy też powiecie - że właściciel był idiotą zakładając taką małą kłódkę.

Na wykroczenie za >50zł policja może Cie najwyżej wyśmiać. Przestępstwo zaczyna się od 420zł.

Nie rozumiem ludzi. Jeśli nie znasz osobnika to korzystasz z Allegro, czy Ebaya. Kilka razy w ciemno robiłem interesy i jest różnie. Po prostu to Ty jesteś ten głupi który się dał oszukać, a nie On ten zły. "Zaufanie" w Internecie nie istnieje.

Na wykroczenie za >50zł policja może Cie najwyżej wyśmiać. Przestępstwo zaczyna się od 420zł.

Akurat przestępstwo jest zawsze, a poniżej 250zł to niska szkodliwość czynu i nie zostałby skazany - a dostałby drogi mandat. Jeżeli władze ignorowały by takie przypadki masowo i je wyśmiewały, kradł by każdy.

Dlatego prosiłem o nie spamowanie, bo:

1. nie mam dowodów

2. nie bd z tym iść na policję

3. myślałem, że jest on poważniejszym człowiekiem

4. napisałem to ku przestrodze bo jednak jakiś czas on na forum siedzi, więc nie jest to pierwszy lepszy z brzegu użytkownik z miesięcznym stażem.

@up skoro nie masz dowodów to skąd mamy wiedzieć że to prawda ? a może grasz z nim w Metina i Ci KU ukradł i się mścisz ?

Tak samo ja mogę powiedzieć że np GorkyFactory to oszust i żeby na niego uważać ....

Mi RetroStax wydawał się spoko. Kiedyś dał mi nawet konto żebym sobie przetestował Infestation, a tu takie zaskoczenie.

Mi RetroStax wydawał się spoko. Kiedyś dał mi nawet konto żebym sobie przetestował Infestation, a tu takie zaskoczenie.

Dokładnie! Często w tematach widziałem jego komentarze. Wydawał się być "normalny" :D

@Skrytek/Shu a skąd wiecie że to pan Sokoren nie oszukuje ?

@Skrytek/Shu a skąd wiecie że to pan Sokoren nie oszukuje ?

LHwqBCw.gif

Shu bo dostaniesz warna za wulgaryzm w obrazku.

Nie wiem. Żadnych dowodów zbrodni nie ma. A z drugiej strony RetroStax się nie odezwał w tym temacie.

Więc???

Mi się wydaje, że za tym wszystkim stoi nie kto inny jak BAX!!!

warn_ico.png
Spam ~ NS