Szukam Anime. Anioły/walki

Siemka! Szukam anime z walkami/transformacjami/mocami :D Wymagana ładna kreska!! Przebrnąłem już chyba przez większość kultowych anime jak DBZ, Akame ga kill, Kill la kill, FMA, Naruto, Bleach, FT

Polećcie jakieś godne uwagi. Mile widziane anioły/demony

A One Piece to co, pies?

Hokuto no Ken, JoJo's Bizarre Adventure, Hunter x Hunter, Berserk.

Polecam ci D.Gray-Man
Zawiera wszystko czego szukasz prócz aniołów.

Oglądałem to anime i jest godne uwagi,a nawet jedno z lepszych jakie widziałem.

Jeżeli ci ten klimat nie będzie pasował to może Ao no exorcist anime tez niczego sobie tylko ponownie niema aniołów

OP oglądam aktualnie, ale lubię oglądać 2-3 tytuły jednocześnie. HxH skończyłem niedawno. DGM oglądałem, JOJO słyszałem, że to był pierwowzór Katekyo Hitman Reborn- prawda?

Nie wiem gdzie słyszałeś, ze JoJo to pierwowzór KHR, ale lepiej o tym zapomnij. :D

Możliwe, że było kilka odniesień do JoJo, bo wiele mang/anime tak robi, po prostu to kultowa manga była.

High School DXD, anioły, demony, diabły są, walki są. Szczerze nie obejrzałem jeszcze całego, może będziesz pierwszy ;)

Dancing in the Vampire Bound <33 strasznie dobre anime które pasuje tu idealnie :D. Jedyny minus to taki, że powstało w celu promocji mangi i nie przedstawia całej historii :)

Z mojej strony, fairy tail :D

mod_ico.png
Następnym razem proszę czytać uważnie pierwszego posta
~Leman

Ok zabieram sie za High School DxD

Jak polecacie to dajcie krotki opis, o czym i czego sie spodziewac. Wiecej walki czy czegos innego

Spodziewaj się cycków na cały ekran bez cenzury oraz dużo tyłków co kilka sekund i beznadziejną fabułę.

Shingeki no Kyojin/11eyes

Shingeki ogladalem, 11 eyes nie widzialem. Wiec za DxD nie oplaca sie zabierac?

DxD nie był taki zły. Polecam od siebie Angel Beats! Wzruszające anime, najlepsze z mojej topki. :)

Angel Beats widziałem 3x. Boskie Anime

Tak jak ktoś wcześniej napisał, zobacz sobie Fairy taił. Walki niezłe, fabuła niczego sobie kreska niezła.

Może jakbyś chciał mangę, to popatrz na Psyren. Jedna z fajniejszych jak dla mnie.

Jeszcze anime Deadman Wonderland. Walki i rozkmina niezła

FT oglądałem :P wspomniane w poście początkowym :)

To może zobacz Elfen Lied, krótkie, bo zaledwie 12 odcinków.

PS. Nie zrażaj się openingiem rodem mszy kościelnej. xD

Elfen Lied bardzo dobre anime, tak samo Mirai Nikki i Deadman Wonderland. Tylko te już tak mniej aniołów mają ;)

Guilty crown, sprawdź na pewno się spodoba :D, mirai nikki, cóż tam nie ma za wiele mocy i może mahouka kou kou no rettusei, jeśli chcesz coś zabawnego to date a live, ja właśnie za 2 sezon się zabrałem.

Polecam Deadman Wonderland ciekawy tytuł,krótki ale wciągający,mało znany a ciekawy.