Warlords of draenor + booster

Mam pytanie czy jak wyjdzie dodatek do wowa, to już nie będzie w sprzedaży dodatek+booster to znaczy, że jest tylko w wersji pre-order booster. Czy potem też będzie?

Każdy zakup WoD zawiera jednorazowy boost do 90... zarówno zakup przed, jak i po premierze.

Potem też będzie lecz jako oddzielna opcja w sklepie [bez woda ] tzw . za 50 EURO będziesz mógł sobie boostnac do 90 LV .

@up to jest cały czas. Btw. Jakby ktoś chciał boostnąć sobie postać tą opcją to polecam najpierw wbić 60lvl wtedy dostaniemy także dwie nauczone profesje na lvl 600(boost z woda też tak działa).

@up to jest cały czas. Btw. Jakby ktoś chciał boostnąć sobie postać tą opcją to polecam najpierw wbić 60lvl wtedy dostaniemy także dwie nauczone profesje na lvl 600(boost z woda też tak działa).

cenne info :) piwo dla pana

Zapomniałem dodać, że firstaid też na maxa.

Witam wszystkich mam pytanie bo skoro każdy WoD daje boosta do 90 poziomu to dlaczego na pewnej stronie jest wersja za około 130zł i druga za blisko 190zł z boostem a na pozostałych stronach są tylko te po 130-150zł bez boosta w opisie.

Różnica polega na tym, że w tych droższych wersjach boost dostajesz od razu po dokonaniu wpłaty, a w tych tańszych jak będzie premiera.

Ja nie jestem pewien co do tego, że boosty są za każdego woda, moim zdaniem tylko za prepurchase. Oczywiście mogę się mylić.

nie chce mi się teraz szukać blue posta na ten temat ale @kilerynka ma racje, ten droższy to prepurchase i boosta masz 'już' a w drugim przypadku klucz dostajesz w dniu premiery i dopiero po jego wpisaniu boost będzie aktywny; inna kwestia to opłacalność bo póki co najlepiej sobie nabić ~60lvl i użyć lvl up'a po premierze gdzie cena powinna spaść do ~80zł //podobnie jak pandy swego czasu.

Zapytam jeszcze na Live u kogoś ale dzięki za info bo bym przepłacił kilka dyszek :] a do premiery uda mi się wbić nową postacią ten 60 poziom

60 poziom teraz to chwila moment, exp na dungach jest ogromny.

Mam pytanie czy jak wyjdzie dodatek do wowa, to już nie będzie w sprzedaży dodatek+booster to znaczy, że jest tylko w wersji pre-order booster. Czy potem też będzie?