Kamera Cyfrowa do 1000zł

Witajcie tak jak w temacie, jaką byście polecili kamerę własnie do w/w kwoty?? :)

Sony HDR Pj220E. W MediaMarktach jest za niecałego tysiaka ;)

Hmmm, i to będzie najlepszy wybór w tej cenie??

Z racji tego, że ostatnio również kamerę kupiłem to spędziłem sporo czasu na przeszukiwaniu internetów by znaleźć coś co by mi odpowiadało (powiem szczerze, diabelnie trudne zadanie) i przede wszystkim polecam kamery Sony. I tak polecić mogę wspomniane PJ220, CX330, PJ 240. Szczególnie warto zwrócić uwagę moim zdaniem warto na tego CX330. Jeżeli chodzi o projektor w kamerze, który jest bodaj w PJ240 to nie martw się o niego. Fajny bajerek i zadziwiająco fajnie działa, chociaż niestety możliwość podpięcie zewnętrznego sprzętu do wyświetlania jest w tych drozszych modelach ;)

Czyli wg. Ciebie Wawrzyn jaki model najlepiej wybrać?? :)

Według mnie najlepiej wejdź sobie na JołTjuba i wpisz każdy z tych modeli. Obejrzyj testy, recenzje, porównaj ceny każdego z modeli i wybierz co ci najbardziej w duszy gra. Wywalenie klocka na kamerę to spory wydatek dlatego nie warto podejmować decyzji z dnia na dzień, a lepiej trochę poszperać, poczytać i znaleźć to co nam pasuje. Ja moją kamerę wybierałem przez 2 tygodnie jak nie więcej i jestem w niej zakochany. Dlatego wszystko na spokojnie i powoli.

OK, klamka zapadła ;)

Zamówiłem kamerę Sony HDR-PJ220E, dla mnie i moich wymagań w zupełności wystarczy ;)

Zwłaszcza, że na Allegro zamówiłem ją za 800zł ;)

Dobra tak BTW, jak do streamingu nadają się lustrzanki?

Witajcie tak jak w temacie, jaką byście polecili kamerę własnie do w/w kwoty?? :)