Szukamy ludzi do teamu

Witam.

Razem z kolegą zamierzamy stworzyć drużynę do lola.

Mamy póki co midera i topera.

Drużyna ta była by poświęcona rankom, eslom a w przyszłości (kto wie?) jakimś turniejom.

Celujemy wysoko więc prosimy o przemyślane odpowiedzi.

Wymagamy umiejętności dobrej gry na lini + odszukanie się w grze zespołowej. Dywizje średnio nas obchodzą.

Wiele osób może mieć z tym problem więc powiem o tym z miejsca, mamy po 17 lat. Wiek osób chętnych jest bez znaczenia.

Wymagamy jedynie profesjonalnego podejścia do sprawy i od czasu do czasu poczucia humoru.

Chętnych zapraszam do zgłoszenia się tu bądź w grze do mnie (UltimateL0rD).

Serwer: EU NE

Jestem chętny gram na Top/Jungle/Adc

Podaj nick albo jakiś kontakt do siebie.

Jaki server?

^ zapomniałem dodać tak istotną rzecz.

Dodałem.

Więc tak do lola wróciłem tydzień temu po ponad rocznej przerwie. Gram na pozycji Mid/suport tam czuje się najlepiej. Ew jungle lub top Fizzem/jarvanem. Doświadczenie w grze mam, ponieważ zacząłem grę w mniej więcej 2010roku po 2 latach przestałem na rzecz Doty i teraz wróciłem. Mój nick to Schouilette. A lat jeszcze przez miesiąc mam 17 :).

kontakt steam Prose Prose avatar to kick na żółtym tle

^ up na steamie? Proponuję na lolu albo z miejsca na skype: kikuku121 ( skype ma z 8 lat więc nie pytaj o nazwę )

Można coś spróbować, nick Bogurodzica. (:

W takim razie też się zgłaszam :)

Najlepiej się czuję jako support

ja abrdzo lubie grać jako support :) z chęcią pogram ^^

Witam.

Razem z kolegą zamierzamy stworzyć drużynę do lola.

Mamy póki co midera i topera.

Drużyna ta była by poświęcona rankom, eslom a w przyszłości (kto wie?) jakimś turniejom.

Celujemy wysoko więc prosimy o przemyślane odpowiedzi.

Wymagamy umiejętności dobrej gry na lini + odszukanie się w grze zespołowej. Dywizje średnio nas obchodzą.

Wiele osób może mieć z tym problem więc powiem o tym z miejsca, mamy po 17 lat. Wiek osób chętnych jest bez znaczenia.

Wymagamy jedynie profesjonalnego podejścia do sprawy i od czasu do czasu poczucia humoru.

Chętnych zapraszam do zgłoszenia się tu bądź w grze do mnie (UltimateL0rD).

Serwer: EU NE