Wulgaryzmy w blogach

Witam

Chciałem zapytać czy wulgaryzmy w blogach będą dozwolone? No wiadomo, żeby był ten "urok".

Niestety czasami poprostu te brzydkie słowa muszą być użyte.

No przykładowo "blog" guru na Portalu ma ten swój "urok".

Oczywiście nie chodzi tu o co drugi wyraz tylko tak jak trzeba to trzeba.

Za. Nie dlatego, że mogę sobie poprzeklinać - ale ludzie wrzucają tam opowiadania i feletony, a czasami rzeczywiście warto rzucić jakimś bluzgiem dla lepszego efektu, czy podczas rozmów postaci. Moim zdaniem jest to akceptowalne. A w zasadzie powinno być.

Sam pomysł popieram, ale regulamin to regulamin. Dotyczy całego forum, a co za tym idzie blogów, które są jego częścią. Sam nie raz mam ochotę dorzucić jakiś epitet do wypowiedzi dla lepszego efektu, właściwie to dość często jak czytam wypociny niektórych osobników tego forum(czyt. ameb intelektualnych), ale tak jak to w rozważaniach nt. prywatnych serwerów. Wszystko albo nic, gdyby pozwolili na używanie tego typu słownictwa na blogach to czemu ja nie mogę z nich korzystać w moich postach, idąc za ciosem jeśli mogę bluzgać to czemu nie pisać o seksie, piractwie itp. itd.

Dlatego jestem na Nie. Cały ten pokręcony regulamin powinien się zmienić, ale skoro już jest jaki jest to niech chociaż będzie sprawiedliwy, a nie przychylny pewnym osobom.

Do podkreślania są inne zwroty. Przekleństwo nie jest w niczym lepsze. Jedynie może sprowadzić na kogoś złą sławę. No, ale to blog, a jak wiadomo blogi to miejsce gdzie wrzuca się własne teksty. Pisze się je tak, jak się chce, no więc powinny być dozwolone. Jak komuś to do szczęścia potrzebne i uważa, że rzucona kura poprawi jakoś jego tekstu... Why not

Ponoć dla blogów miał być pisany osobny regulamin.

Miał być pisany osobny regulamin, ale w momencie gdy blogi będą już w pełni funkcjonalne i będą w jakiś sposób zachęcały do publikacji - tj. na przykład wpisy będą również widoczne na stronie głównej portalu. Stanie się to prawdopodobnie nie szybciej, niż po integracji silnika forum i portalu (czy czegoś tam, co aktualnie planuje wyższa administracja; nie jestem w planach), więc na razie pozostaje czekać. I tak, sam gdzieś już pisałem, że będę za tym, żeby w blogach w ilości w granicach rozsądku wulgaryzmy przepchnąć i "zalegalizować".

Na portalu jest inny regulamin niż na forum (o ile w ogóle istnieje), więc jeśli blog pisany z forum będzie udostępniony na portalu. Podlega pod tamtejszy regulamin.

Na portalu jest inny regulamin

Raczej nie ma go wcale. :v

I dlatego że byłyby odnośniki do wpisów na blogach z poziomu portalu to mają podlegać pod regulamin portalowy? Bezsens. Czyli wszystkie nowe posty tak samo, bo można do nich dojść przez portal. 👏 brawa.

I dlatego że byłyby odnośniki do wpisów na blogach z poziomu portalu to mają podlegać pod regulamin portalowy? Bezsens. Czyli wszystkie nowe posty tak samo, bo można do nich dojść przez portal. 👏 brawa.

Nikt ludziom nie zabrania prowadzić blogów. Jeśli chcą to robić korzystając z serwisu MMORPG to oczywistym jest, że powinni się dostosować do panujących tu reguł. Nie wiem do końca na jakiej zasadzie te blogi działają, w każdym razie coś za coś. Stosujesz się do regulaminu, a w zamian z racji powiązania z portalem masz więcej osób odwiedzających. Komentarze pod wpisami, czy jak to tam jest powinny być kontrolowane przez właściciela bloga.

Tak bardzo Wam zależy żeby forum nie było kojarzone z piractwem itp., ale z chamstwem i tandetą jaką spora część tych blogów reprezentuje lub po ewentualnej zmianie regulaminu będzie to już jest dobrze? Hipokryci..

Tandeta nie jest nielegalna ;) Co do aktualnego regulaminu blogów, to funkcjonuje na nich dokładnie ten sam, który funkcjonuje na forum. Portal i forum zawsze będą oddzielnymi "ciałami" jeżeli chodzi o warstwę reguł, ale być może już niedługo zostaną połączone silnikiem.

Witam

Chciałem zapytać czy wulgaryzmy w blogach będą dozwolone? No wiadomo, żeby był ten "urok".

Niestety czasami poprostu te brzydkie słowa muszą być użyte.

No przykładowo "blog" guru na Portalu ma ten swój "urok".

Oczywiście nie chodzi tu o co drugi wyraz tylko tak jak trzeba to trzeba.