Polska a brak akceptacji i tolerancji

Witam , praktycznie na każdym kroku widuję naprawdę chamskie zachowania ze strony innych osób , którzy hejtują ludzi z byle jakich powodów : bo ktoś ma swój charakter , bo się inaczej "niż jak się przyjęło" ubiera , zachowuje lub nawet można dostać bardzo nie miłe uwagi za specyficzną urodę jak na przykładzie Mateusza Magi . Założono nawet fp pod nazwą "Mateusz Maga wypier .. " , chamstwo niektórych osób chyba nie ma granic. Nie powiem już co na tym fanpage'u zamieszczano i jak obraźliwe komentarze pisano . Nie jestem tu jakimś obrońcą Magi ale naprawdę czasem powinno się przystopować i pomyśleć jak bardzo można kogoś urazić swoimi dogryzkami. Nie wiem z czego to wynika , czy to jakaś zazdrość czy w tym kraju już naprawdę utarł się jakiś schemat typu że ktoś kto ma przysłowione "rurki" jest pedałem . Niedługo trzeba będzie chodzić z głową ogoloną na łyso bo włosy większe niż 1 cm będą uważane za oznakę braku męskości ...

Co wy o tym myślicie i jak widzicie obecnie sytuacje w naszym kraju w stosunku do ludzi ze swoimi normami ?

Ja się zawsze śmieje z kolegami jak widzę jakiegoś gościa, który ma nogi jak ja ręce i jeszcze nosi na maksa obcisłe rurki.

Sory, ale jak dla mnie to nie są faceci. Raczej wątpię w to, że mają coś w gaciach.

Tylko się śmieje, nie wyzywam gościa czy coś.

Bo jaki facet zakłada rurki? Jaki? No kurde jaki?

Nie chodzę w takich rurkach że przy kucnięciu pękają mi szwy . Chodzi mi o lekko zwężanie spodnie które i tak są uznane za "spedalenie" się. Każdy ma swój styl i niikomu nie jest narzucane jak mamy się ubierać . Szkoda że nie wszyscy to rozumieją :(

Właściwie to patrząc na tolerancję. Tolerować można pewne zachowania, ale do danych granic. Nie mam osobiście nic przeciwko homoseksualistom, ale ich odłam... PEDAŁY

Durni uczestnicy parad, etc. etc. ubrani w gorsety, pończochy i inne akcesoria kobiecej garderoby. Może się określą kim są? Gościem z Rocky Horror Show (polecam film) czy jednak tymi gejami. To nadmierne okazywanie tego, że "TAK WALIMY SIĘ W D*PĘ" jest chore. Rozumiem, że na argument mogą wysunąć reklamy nasycone erotyzmem heteroseksualnym, ale ludzie, nie popadajmy w skrajność. Nikt nie będzie zmieniał swojego podwórka dla mniejszości.

O ile tacy ludzie nie mają parcia na kamerę i nie chcą przekonywać do swoich racji reszty ludzi to nie mam nic do tego, niech jest sobie gejem czy trans lata mi to :D byle tylko usilnie nie starał się wmówić, że jego ''styl'' życia jest lepszy od przyjętego standardu :P

brylskowsky

Jak byś u mnie w szkole zobaczył gościa, który ma obcisłe rurki, jakiś błyszczący szaliczek, kamizelkę, koszulkę w kwiatki, i fryz gorszy od Biebera to byś nie pomyślał nic innego jak słowo na P.

Co do ubioru (jeżeli ktoś uważa to za nabijanie postów to proszę bardzo) sam noszę spodnie lekko zwężone, bowiem wyglądają estetycznie (oczywiście przy zachowaniu miejsca dla swojej intymności) i pasują do tego co noszę na co dzień, jakieś koszule, etc. Przymierzając kiedyś jakieś spodnie w Bershka lekko się zdziwiłem. Wziąłem je z działu męskiego, a wyglądałem jak w legginsach...

Hmm, pamiętam, że jak chodziłem do podstawówki/gimbazjum, to tylko dziewuchy latały w rurkach. Teraz coraz więcej chłopczyków (na pewno nie mężczyzn) zakłada ten rodzaj spodni i wygląda to dość komicznie, więc ludzie się z nich śmieją.

Jeśli chodzi o pana (?) Magę, to wystarczy na niego spojrzeć. O równie dobrze mógłby brać udział w Tap madl jako kobieta i pewnie nikt by różnicy nie zauważył.

Koledze chyba o chinole chodzi. Czy chinty. Czy chinosy. Jakoś tak. Mało to z rurkami ma wspólnego. Sam w takich chodzę, bo kilkanaście lat łażenia w jeansach było nudne. Po prostu nogawki są zwężone, a to że na górze jest szerzej, to już budowa człowieka.

Ale racja, gdyby ktoś w szkołach, do których chodziłem, zobaczył gościa w rurkach + długie włosy i opaska na nadgarstku, to skończyłby w śmietniku w pobliżu szkoły.

No ale ja się wychowałem na prowincji i chodziłem do malutkiej mieściny, która miała więcej wspólnego z wioską niż z miastem. Jak poszedłem do dużego miasta, to doznałem szoku. W ogóle inaczej to wszystko wyglądało. Było pełno emosów, dresów, punków, metali i właśnie takich rurki + długie włosy + vansy + kolorowa bransoletka + czapeczka SWAG ew. YOLO.

Mnie to nie przeszkadza. Dobija mnie kult "biebera", ale jak znalazła się jakaś kupka, która przyciąga muchy (czyt. puste szpachelki), to chyba powinienem być im wdzięczny, że odgania ode mnie te robactwo. Na szczęście członkinie tej sekty odchodzą z niej w wieku 18, czy 19 lat.

Jestem tolerancyjny, ale nie wyznaję zasady, że każdy człowiek powinien popierać to, co mu się nie podoba. Jeśli jest przeciwko homoseksualistów, to niech będzie i niech ten sprzeciw manifestuje, bo żyje w demokratycznym państwie. Mimo to uważam, że każdy człowiek powinien traktować drugiego człowieka z szacunkiem. Tak więc wyzwiska czy teksty "takich ludzi leczy się psychiatrycznie" są złe, bo tak nie traktuje się drugiego człowieka. A przynajmniej nie powinno. Na szczęście w Polsce mamy Kościół Katolicki który dba o to, żeby podsycić naszą ksenofobię.

@Gothur

Też mi się coś przypomniało z tym obrazkiem, a konkretniej komentarz, jak już lecimy po stereotypach -"prawdziwy mężczyzna nie goli nóg".

@EDIT:

Właśnie wygooglowałem, kto to jest ten Maga. Kocham internety, bo nie wiedziałbym nawet, co dzieje się na tych śmieciowych kanałach.

Trzeba rozróżnić 2 typy ludzi. Ludzi którzy mają swój własny styl i ludzi którzy robią z siebie błaznów. Pan/i Maga zalicza się do tej drugiej grupy.

Polecam oglądnąć:

http://m.youtube.com/watch?v=Yy2wicdtL28

Chodzi mi też o to że niektórzy ludzie nie potrafią zatrzymać swoich zbędnych komentarzy dla siebie . Wręcz przeciwnie czasem publicznie poniżaja kogoś by pokazać swoją dominację i niechęć do danej osoby.

Każdy normalny człowiek zachowa swoją opinię dla siebie.

Poniżanie ludzi, którzy nie znajdują się w ramach wyznaczonych przez 95%* społeczeństwa (religia, orientacja, narodowość itd.) jest w modzie, a jak coś jest w modzie, to lemury klaszczą, a jak lemury klaszczą, to serducho lemura-krzykacza się raduje, że ktoś go docenił, więc krzyczy jeszcze głośniej. Jeśli społeczeństwo polskie stosowałoby ostracyzm na takie osoby, to wszyscy by siebie szanowali i nikt by nikogo nie poniżał. Niestety, wolą stosować je na niewinnych ludziach.

Zresztą, jak można oczekiwać takiego rozumowania od przeciętnego zjadacza chleba p. Kowalskiego, jak sami posłowie robią koryto w sejmie, kiedy poruszają takie "delikatne" sprawy.

Nawiązując jeszcze do tolerancji ludzi o odmiennej orientacji seksualnej, to chyba większość zapomina, że homoseksualizm, biseksualizm, heteroseksualizm, czy aseksualizm, to orientacje seksualne człowieka, a nie typ człowieka, czy rodzaj człowieka...

*dane z kosmosu

Bo teraz "tolerancja" to najlepszy argument do usprawiedliwiania wszelkiego debilizmu...

Co ?! Masz negatywna opinie (niekoniecznie jakiś hejt) i juz PUFF jesteś xxxxfobem (w xxxx wstaw nazwe fobi;p) prostakiem który nie toleruje wyborów innych.
Bo oczywiście najłatwiej... odmienność nazywać odwagą, a przeciwstawienie się temu nietolerancją. Wszędzie są granice i głupota jest tolerować WSZYSTKO.
Toleruje homoseksualizm (wywalone mam niech robią co chcą) ALE nie toleruje afiszujących sie tym wszędzie PEXXXXX, którzy z radością wpajali by dzieciom w szkołach swoje ideologie

Jesteś jaki jesteś! Zostaw to sobie, a nie zmuszasz świat do życia pod swoje dyktando proste :D

Jesteś jaki jesteś! Zostaw to sobie, a nie zmuszasz świat do życia pod swoje dyktando proste

FAIL :D

Przecież napisałem, że powinni być ludzie dla przeciwwagi, ale każdy powinien traktować się z szacunkiem, czego Polacy już nie potrafią.

Zacznijmy od tego, że Polacy nie potrafią ze sobą żyć w zgodzie i być solidarni, każdy patrzy kogo wyśmiać, komu dowalić. Zawsze tak było "Polak polakowi wilkiem" nawet podczas wojny, nawet niektórzy Niemcy po cichu nam pomagali a polak donosił na polaka za kawałek kiełbasy. Więc jacy my mamy być do obcych, jak mamy być tolerancyjni itd. do obcych ludzi jeśli sami ze sobą nie potrafimy żyć w zgodzie i nawet w słusznej sprawie się zjednoczyć. Kolejna sprawa to po prostu gimbusy, debile, trolle czy jak im tam. W każdym razie grupa debili, którzy z pełną świadomością, specjalnie robią wszystko na nie. Z takimi to już nic się nie zrobi i nic im się nie wytłumaczy bo podejrzewam, że oni sobie zdają z tego sprawę, ale po prostu dalej robią na złość bo ich to bawi albo nie wiem co. Na szczęście są wyjątkowi Polacy, którym też jest wstyd za resztę tej hołoty, problem w tym, że ciężko takich znaleźć i z reguły skazani jesteśmy na to aby spotykać właśnie tzw. polaczków. Co do tej tolerancji itd. to teraz wszystko idzie w skrajności, jak już tolerujemy to trzeba wszystko tolerować bo jak nam się coś nie spodoba co jest grubo przesadzone to nagle jest, że jesteśmy nietolerancyjni i jak tak można. Wszystko ma jakieś zasady i granice, trzeba wypośrodkować.

Nie chodzę w takich rurkach że przy kucnięciu pękają mi szwy . Chodzi mi o lekko zwężanie spodnie które i tak są uznane za "spedalenie" się. Każdy ma swój styl i niikomu nie jest narzucane jak mamy się ubierać . Szkoda że nie wszyscy to rozumieją

Smutna żabka. Nawet ubierając się szukasz powszechnego zrozumienia i aprobaty. Żal mi cię. Nic dziwnego że wasz mniej czy bardziej obcisły i nie pasujący do ogółu ubiór jest pogardzany przez większość, skoro ubierasz się tylko dla pokazania siebie i popisu. Założyłeś ten temat tylko dlatego, że ci żal ściska poślady bo nie każdemu się podoba. Uważajcie mnie za troglodytę nie nadającego się do dyskusji - ale jej tutaj wręcz nie powinno być. Ubiór jest tylko ubiorem i na prawdę gdzieś mam kto ma co na sobie. Dopóki nie ma pretensji o to do całego świata, że gdzieś tam jest ktoś, kto uważa że rurki są pedalskie. Przestańcie ludzie szukać uznania za to, że zakładacie takie a nie inne spodnie.

Jak świat światem, zawsze drechy nie mogły się nadziwić, czemu ubieram jeansy, koszule, skórzane kurtki lub płaszcze, zamiast tego jakże wspaniałego i wytartego dresu z targu, z wielkim 'PUMA', coby się popisać. Jakoś nie mam o to do kogokolwiek pretensji. Jego własne preferencje.

Chociaż są pewne granice i osobiście, skromnie pogardzam tego typu dewiacjami. Jak spotkacie gościa w czerwonym afro, z rurkami i koszulką ACDC w okolicach Dąbrowy Górniczej, walnijcie go czymś ciężkim w łeb. Czerwona afro, rurki a nade wszystko obraza dla ACDC nie jest czymś, co bym był w stanie tolerować. Od kiedy to idiotyzm stał się jakąś przeciwwagą dla tolerancji? Ubierajcie się w co chcecie, byle by było to powszechnie akceptowalne(bowiem nie należy popadać w skrajność) ale nie miejcie pretensji do wszechświata o to, że komuś się nie podoba.

No cóz każdy jest jaki jest,ale na niektóre rzeczy sam ma wpływ,a co do lgbt niech każdy robi co chce,ale w domu bo niechcę żeby ktos zmuszął mnie do oglądania faceta w sukience(i mówić że to normalne)bądź 2 całujących sie mężczyzn i nie usprawiedliwiajcie zboczeń tolerancją bo równie dobrze można powiedzieć żeby tolerować zoofilie albo pedofilie bo przecież to też ich preferencje seksualne,ale każdy wie że to są granice których niemożna przekraczać.Co do tego całego magi raczej niechodzi o to żę jest jaki jest(z genetycznego punktu widzenia)tylko o jego styl bycia,chociaż w sumie jeszcze kilka dni temu nawet nie wiedziałem że taki ktos jak on jest.Dodam jeszcze temat nekrofilii no bo przecież jest nieakceptowana a to też jest jego preferencja(podniecają go trupy) i teoretycznie nikomu krzywda się nie dzieje bo trupowi raczej nieprzeszkadza to idąc tokiem rozumowania tolerancji należało by dodać n do lgbt.

U mnie w mieście chodzi gościu w damskich krótkich spodenkach, siatkowanej koszulce, czapecce i zarywa do facetów tekstem w... bym cię.

Sorry, ale to normalne nie jest. + jest taki, że można się pośmiać.

Jaki kto w internecie, taki w swiecie.

Spora czesc czytelnikow to gimbusy, a coraz to nowsze roczniki obradzaja w niesamowite chamstwo i prostactwo. Czasami mam wrazenie, ze co nie jednemu pomoglby solidny wp***dol i pare slow na otrzasniecie, bo pewnie nigdy tego nie zaznali skoro sami od siebie nie wiedza jak sie zachowac.

To tez wina starych. Teraz iphony i playstationy ich zastapili. Ja mam wrazenie ze jest coraz gorzej, albo poprostu jestem coraz bardziej swiadomy tego.

Trzeba pouczac na kazdym kroku, bo na tysiac gimbusow wiekowych lub mentalnych trafi sie ktos do kogo to dotrze.

Zauwazcie,ze najwiekszy problem jest z tymi najmlodszymi ktorzy siegaja komputera.

Pozatym rurki to za***isty element garderoby, laski lubia takie hehe.

"Rurki Makeup" i Bóg wie co jeszcze to to jest przeznaczone dla Kobiet nie dla faceta ... Pedalstwo się rozrasta jak zaraza. Ciekawi mnie czy za kilka lat jeśli i ty zostaniesz rodzicem spodoba ci się jak twój syn( nie mowa tutaj o córce) wyjdzie na miasto w spodniach gdzie jak odsłoni koszulkę widać mu jaja bo są tak ciasne wymalowany na pysku różnymi badziewiami dla kobiet .. Ja myślę że spalił byś się ze wstydu przed sąsiadami rodziną znajomymi. Tak więc proszę się zastanowić dwa lub trzy razy niż pisać pierdoły o tolerancji. Dla mnie powinno się ich leczyć bo to są chorzy ludzie ;) to samo tyczy się Lesbijek ! aby nie było że je toleruję bo było by to absurdalne:)

NA TERAPIE Z NIMI :)