Gra sportowa na dwóch

Poszukuję jakichś ciekawych gier sportowych, najlepiej piłka nożna albo wyścigi. Chciałbym zagrać ze znajomym tylko odpadają gry płatne i odpadają gry z wysokimi wymaganiami bo kolega ma trochę starszego laptopa.

Może być coś przez gameranger przez lan czy coś, próbowaliśmy te stare NFS, ale to takie na chwilę. Z Piłki nożnej niestety nie ma chyba nic, fifa 10 wiem, że mi nie szła dobrze, więc odpada. Myślałem o pes 2013, ale teraz już chyba tego nie można kupić a te nowe pesy są do bani totalnie. Fifa World grałem, ale nie lubię ogólnie mechaniki z fify w dodatku tutaj sterowanie jest z góry narzucone jakie klawisze, nie można dowolnie zmieniać. Kiedyś pamiętam dobrze bawiłem się przy rfactor, fajny symulator wyścigowy, ale tutaj zaś przydałaby się kierownica, której kolega nie ma. Znacie jeszcze jakieś ciekawe tytuły sportowe, gdzie można się fajnie pobawić ze znajomym przez lan lub coś online f2p?

Ja nie mogę kolejny leń.

www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?TEM=269

Poszukaj. Tyle chyba dasz radę zrobić?

Wiesz co??? Możesz także wpisać w GOOGLE: Ciekawe gry dla 2 osób. Gwarantuje ci, że wyskoczy ci kilka stron i znajdziesz coś dla siebie i kumpla.

Poradnik wyszukiwania info w Google:

www.google.com/intl/pl/help/basics.html

Od siebie polecę ci:

Diablo 2

Borderlandsy

Naruto

Leń, Leń, Leń, Leń.

Leń

Fifa 14 mozna grac we dwóch

Czy wy parzycie co gościu napisał gry niewymagające najlepiej wyścigowe lub o piłce nożnej

Z wyścigów to Need For Speed:Underground 2 ma spoko multi i wymagań wysokich nie ma.

Colin McRae też bardzo przyzwoita ścigałka.
Jak z piłki nożnej to Pro Evolution Soccer(Nie wiem jakiego ma kolega kompa możesz posprawdzać wymagania poszczególnych PES'ow)

Ja polecam tylko jedną grę w którą gram z kumplami już chyba z rok, a mianowicie serię Men of War. Jest to co prawda strategia RTS ale w kooperacji strasznie w ciąga. Poziomy trudności są dosyć nieźle wyważone ale powiem tylko od siebie że jedną mapę na podstawce w 3 osoby przechodziliśmy na normalu w dwie i pół godziny.

Poszukuję jakichś ciekawych gier sportowych, najlepiej piłka nożna albo wyścigi. Chciałbym zagrać ze znajomym tylko odpadają gry płatne i odpadają gry z wysokimi wymaganiami bo kolega ma trochę starszego laptopa.

Może być coś przez gameranger przez lan czy coś, próbowaliśmy te stare NFS, ale to takie na chwilę. Z Piłki nożnej niestety nie ma chyba nic, fifa 10 wiem, że mi nie szła dobrze, więc odpada. Myślałem o pes 2013, ale teraz już chyba tego nie można kupić a te nowe pesy są do bani totalnie. Fifa World grałem, ale nie lubię ogólnie mechaniki z fify w dodatku tutaj sterowanie jest z góry narzucone jakie klawisze, nie można dowolnie zmieniać. Kiedyś pamiętam dobrze bawiłem się przy rfactor, fajny symulator wyścigowy, ale tutaj zaś przydałaby się kierownica, której kolega nie ma. Znacie jeszcze jakieś ciekawe tytuły sportowe, gdzie można się fajnie pobawić ze znajomym przez lan lub coś online f2p?