Fonline 2 chetni do gry

Witam, jakiś czas temu znalazłem info o tej grze i, ze startuje nowy serwer. Od tamtej pory odliczam dni do startu bo podjarałem się jak dziecko lizakiem. Pamiętam jeszcze czasy jak do kumpla z osiedla chodziłem i we dwóch cały dzień na jednym kompie graliśmy w F2. I tu przechodzimy do sedna sprawy, chcę pograć ale potrzebował bym jakiegoś mentora/grupę którzy w to grali i będą zaczynać od nowa i będą chętni pomóc świeżakowi. Jeśli chodzi o mnie mam 23 lata i gram głównie wieczorami. Wiem, ze ze mną grę też zacznie kumpel albo nawet kilku wiec jakaś ekipka powinna się stworzyć( dodam ze jestem najmłodszy w tej grupie) :)

Wiem, ze na tym forum jest jedna osoba ogarnięta w temacie bo ostatnio nawet powstał poradnik dla początkujących.

Jak jest bądź są chętni to proszę o kontakt w temacie bądź na priv. Pozdrawiam

Jak najbardziej zapraszam do nas. Co prawda, plan miałem taki, że wystartuje z 4-5 znajomymi, postawimy 2 bazy i wtedy założę otwarty temat rekrutacyjny do naszej grupy. Ale skoro już założyłeś taki temat to oczywiście zapraszam (nasza grupa jest podobna wiekowo do Twojej i też niektórzy będą dopiero zaczynać swoją przygodę z Fonline).

PS: Na PW wyślę informacje o naszym teamspeaku i hasło na zamknięte podforum gildii (które na chwilę obecną jest wyczyszczone i martwe, bo dawno w nic na poważniej nie graliśmy).

Może bym był chętny ale to zależy nie tylko od mojego czasu(którego i tak mam między średnio a mało) i waszego regulaminu itp.

ostatnim razem grałem przy starcie reloaded wiec chętnie wrócę do świata Fonline

No fajnie by było zagraćw Fonline w jakiejs starej ekipie :)

Przypominam, że dzisiaj o 20 startuje gra, a raczej 3 sezon gry (full wipe). :]

Ja juz pobieram grę. Też radzęto zrobic bo potem może być kaszana

Zagram oczywiscie z wami ale nie na starcie ale jutro juz napewno :D

Ja juz pobieram grę. Też radzęto zrobic bo potem może być kaszana

Dobrze wiedzieć, że już można - pobieram. ;]

Sam sobie zagram, wczesniej pykałem w 2238 i Reloaded, w FO2 nie miałem przyjemnosci.

Szukam jakiegoś MMO więc spróbuję i FO2. Dodam, że nie grałem w żadnego Fallouta, będzie ktoś w stanie mi pomóc?

Chętnie się dołącze jakiś ts lub cokolwiek?

Szukam jakiegoś MMO więc spróbuję i FO2. Dodam, że nie grałem w żadnego Fallouta, będzie ktoś w stanie mi pomóc?

Poczytaj mysle ze Ci sie przyda ;)

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/66867-fonline-2-poradnik-jak-stworzyc-grywalny-build-zawiera-wzorcowe-buildy/

Chętnie zagram!

Pobieram klienta!

Chętnie dołącze

Za 5 minut start!

Chętnie zagram.

To jakiś TS ?

Troszkę uzależniająca ta gra... :]

pogral bym teraz sobie , sciagam wlasnie , swiezy jestem , jak cos poda ktos ts , gg czy cokolwiek do kontaktu ?? 18 lat mam jak cos i gram w roznych godzinach , lubie wieczorami pograc tez.