Rom opłaca się wracać?

Rom opłaca się wracać ? i na jakim serwerze .

Dobry żart, nie warto (sami weterani grają), a ludność jest minimalna.

To zależy jak chcesz zagrać tak bardziej dla fanu to ok bo jak chcesz wymiatać w PVP to szkoda bo nie masz żadnych szans, ale według mnie jest to gra bardzo fajna i jak coś to polecam.

Jak by się zebrało więcej osób mogę zagrać

Tak naprawdę w tą gre grają ludzie którzy wydali na grę kilkaset zł nowy gracz niema co nawet zaczynać polityka twórców ssie

Cóż powielę odpowiedzi powyżej, dodam coś może. Jeżeli zależy Ci na endgameowym (hmmm trudne stwierdzenie obecnie) graniu to zapomnij. Dysproporcja w grze między polskimi serverami, a niemieckimi jest ogromna. Na arenie/wojnach spotykasz innych graczy (nie tylko niemieckich, ale innych zagranicznych) w eq t9 +16/+20 i najlepszych statach. Nawet stare sposoby zarabiania na nic Ci się nie zdadzą, bowiem są one nieprzydatne obecnie. Eq na polskich serverach raczej nie kupisz, a cena odpiski zaawansowanej nie równa się cenie itemków ze starych inst, ponieważ od zatoki tergoten w słabym eq nic nie zrobisz. Jedynie co może Cię podratować to statowanie się na brudno statami za łuski lub lecących z worków na strefach 70+.

Server - Cath jeżeli polski, zagraniczne jeżeli znasz język polecam bardziej (sam gram na Scabtha sobie czasem, widuje tę różnicę między polskimi serverami, a zagranicznymi)

Populacja - bez eq nawet ona by Ci nic nie dała.

Eq - Trudne do zdobycia, bez niego ani rusz.

Więc rezygnuje dzięki za pomoc . Temat zamknięty

Też mam ochotę wrócić do takich starych gierek , jak 4Story , Silkroad , albo właśnie Rom . Niestety takie gry wymarły ... Zostali sami weterani . A szkoda . Stare dobre czasy gry z kolegami właśnie w takie stare tytuły przywołują wiele , ale to wiele miłych wspomnień : )

Sam uważam się za weterana roma. Farmiłem grab von den sieben helden (tfu grobowiec siedmiu bohaterów) w spqr kiedy zrobiliśmy to jako pierwsi na servie. Ale cóż, kasa szła, nie zarabiam jeszcze. Stwierdziłem koniec. Jeszcze za czasów froga dało radę grać.

Jak był frogster... to wtedy było lepiej (a i tak było niewesoło), ale po połączeniu si3 istna masakra.

Osobiście gre zakńczyłem chodząc na TSH (z gildią SPQR), potem już niebyło chęci do gry. A przesiedziałem w tej produkcji dobre dwa lata.

Miło wspominam wypady na instancje, ludzi z gildi itd. Ale niestetyproducent zepsuł ten tytuł...

P.S. Łącznie na gre wydałem jakieś 200zł (głównie na skiny, wierzchowce) więc możn było coś osiągnąc bez wydawania fortuny. To tak apropo gry P2W.

Rom opłaca się wracać ? i na jakim serwerze .