Dziwny problem z uruchianem komputera

Witam. Ostatnio zakupielm sobie zasilacz. Dzisiaj wszystko podlaczylem i niestety komputer przy probie wlaczenia nie reaguje. Zauwazylem, ze kiedy wylaczam zasilacz i po 2 sekundach wlaczam wiatraki na karcie graficznej i procesorze drgaja lub przez chwile sie kreca.. Moze mi ktos powiedziec co mam zrobic?

Ja tak miałem i spaliła mi się płyta główna.

Proszę zmień Avatar. Do puki tego nie zrobisz nie będę pomagał. Sry, ale mi się rzygać chce.

Odlaczylem karte graficzna i komputer sie odpala. Problem w tym ze bez niej na nic mi ten komputer. Co moge teraz zrobic?

Ja tak miałem i spaliła mi się płyta główna.Proszę zmień Avatar. Do puki tego nie zrobisz nie będę pomagał. Sry, ale mi się rzygać chce.

Puki to takie muszelki. Wyraz, którego chciałeś użyć to póki.

@topic

Czyli coś jest nie tak, bo prawdopodobnie załącza się wszystko, ale jakiś czujnik wykrywa problemy i rozłącza zasilanie.

Witam. Ostatnio zakupielm sobie zasilacz. Dzisiaj wszystko podlaczylem i niestety komputer przy probie wlaczenia nie reaguje. Zauwazylem, ze kiedy wylaczam zasilacz i po 2 sekundach wlaczam wiatraki na karcie graficznej i procesorze drgaja lub przez chwile sie kreca.. Moze mi ktos powiedziec co mam zrobic?