Anime

Witam!

Szukam anime - shounen/akcja/seinen - głównie, choć możecie podać wszystko, ale darujcie sobie typowe romanse, serie mecha, muzyczne i sportowe.

Obejrzałem

http://myanimelist.net/animelist/Enterpreneur

Nie przypadło mi Fairy Tail - nie przepadam za komediami chyba, że są przeplatane walkami i anime jest tak świetne jak np. Beelzebub.

Mam również pytanie co do anime Ghost in the Shell, jak nazywa się pierwszy sezon tego anime? Najlepiej gdybyście od razu podesłali link, byłbym bardzo wdzięczny.

//Claymore, Code Geass, Btooom! - nie przypadły.

/Durarara!! - obejrzane.

Cleymore
hajime no ippo
Durarara!

Styka ;p

Co do Ghost in the Shell.

Za leniwy jestem by teraz Ci polecić jakieś animu.

Co do Ghost in the Shell.Za leniwy jestem by teraz Ci polecić jakieś animu.

Dziękuję za te rozpiskę, bardzo mi pomoże. Nigdy bym się nie spodziewał, że jest to tak skomplikowane.

Jak podano wyżej bardzo polecę Durarara!!

Oprócz tego zachęcam też do obejrzenia Fate/Zero i Tokyo Ravens.

No i może jeszcze Ichiban Ushiro no Daimaou oraz Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? , ale niekoniecznie mogą Ci podpaść.

Tak jak poprzednik Fate/zero. Akame ga Kill! oglądasz, Btooom! osobiście nie oglądałem, ale dużo osób polecało

To ja polece Ci filmy kinowe Berserk'a gdzie sieka jest ciągle. Jeśli chcesz typowe naparzanie się (ale nie takie że bohater od początku to koksu) to polecam Hunter x Hunter.

-------------

Bardzo ciekawa jest (a raczej są) serie z ciągu Toaru (Majutsu no Index/Kagaku no Railgun)

Jak zawsze polecam serie Toaru, oraz podpisuję się pod poprzednikami, Fate/zero oraz sequel Fate/stay night (chociażby odświeżona wersja, która właśnie wychodzi), HunterxHunter. Możesz też spróbować Accel World i Guilty Crown, ewentualnie Katanagatari.

Mirai Nikki,Kaichou wa maid-sama(Romans ale b.fajny) ,Accel World,Code Geass :P

Jak chcesz wiecej to pisz

A ja jeszcze dodaje od siebie swojego ukochanego K-project

-------

Hahaha :D patrzcie mówię K i od razu nade mną sygnaturka z K :P

O, zapomniałem. Jeżeli nie masz awersji do mechów to Tengen Toppa Gurren Lagann, ja świetnie się przy tym bawiłem.

Też to chciałem polecić ale na samym początku autor podał aby darować sobie mecha więc zarówno TTGL jak i CodeGeass/Guilty Crown (chociaż aż tak dużo w GC ich nie ma) oraz Eureka Seven odpadają ;x

W TTGL są dość specyficzne, więc kto wie ^^

TTGL w całości jest specyficzne a szczególnie kreska ;) Ale całkiem przyjemnie się oglądało. A niektóre sceny wytargały ze mnie sporo uczuć :')

Co do TTGL to mam w planach. Mam zamiar obejrzeć, wszystkie serię, które mi tutaj podesłaliście postaram się przejrzeć, oraz chciałbym wam wszystkim podziękować, za tak liczne komentarze w tym temacie, minęło tylko kilka godzin, a wy podesłaliście mi naprawdę dużo świetnych tytułów, które zajmą mnie na najbliższe dni-tygodnie. Wszyscy jesteście fantastyczni, bardzo dziękuję za tak liczną pomoc!

Witam!

Szukam anime - shounen/akcja/seinen - głównie, choć możecie podać wszystko, ale darujcie sobie typowe romanse, serie mecha, muzyczne i sportowe.

Obejrzałem

http://myanimelist.net/animelist/Enterpreneur

Nie przypadło mi Fairy Tail - nie przepadam za komediami chyba, że są przeplatane walkami i anime jest tak świetne jak np. Beelzebub.

Mam również pytanie co do anime Ghost in the Shell, jak nazywa się pierwszy sezon tego anime? Najlepiej gdybyście od razu podesłali link, byłbym bardzo wdzięczny.

//Claymore, Code Geass, Btooom! - nie przypadły.

/Durarara!! - obejrzane.